Letáky Fotolab

Letáky Fotolab

Omlouváme se, ale pro Fotolab nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:CEWE Fotolab

Sháníte největšího specialistu na fotoslužby a fototechniku u nás? Obraťte se na CEWE Fotolab, českou obchodní značku společnosti CeWe Color, a. s. Cílem společnosti je maximálně spokojený zákazník.

Nabídka CEWE Fotolab se dělí na dvě základní skupiny, a to CEWE fotoprodukty a fototechnika.

CEWE fotoprodukty nejpohodlněji vytvoříte v pohodlí svého domova on-line, ale navštívit můžete i některou ze 40 prodejen CEWE Fotolab a využít rad zkušeného personálu. CEWE fotoprodukty uspokojí mnoho zákazníků, a to nejen vysokou kvalitou, ale pestrou paletou možností:

  • CEWE FOTOKNIHA
  • Fotografie
  • Fotoobrazy
  • Fotodárky
  • Pohledy a přání
  • Kryty na mobil
  • Art Prints
  • Fotokalendáře

Kvalitní fototechniku ocení profesionálové i začátečníci. V nabídce naleznete fotoaparáty, objektivy, videotechniku, Instax, blesky, paměti, fotobrašny a příslušenství.  Mezi oblíbené značky, které jsou k sehnání v prodejnách CEWE Fotolab nebo na e-shopu Fotolab, patří Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus, Panasonic, Sigma, Sony či Tamron. Abyste při svém výběru neudělali chybu, najdete na CEWE Fotolab nespočet rad, podrobných recenzí a informací o novinkách. Pomoc na vás čeká i na Zákaznickém centru CEWE Fotolab, které je otevřeno pondělí až pátek od 9:00 do 19:00 hodin a sobota až neděle od 10:00 do 18:00 hodin.

Šetříte rádi? Prozkoumejte rubriku „Akce a slevy“, kde je zveřejněn podrobný přehled akcí a slev. Orientovat se můžete podle značek či atraktivnosti. Velkou dávku úspory přináší i „Foto bazar“, „Půjčovna“ či newsletter CEWE Fotolab. Slevy na fototechniku obsahují i desítky akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Činnost CEWE Fotolab klubu byla v roce 2022 ukončena.

Historie CEWE se začala psát roku 1961, kdy Heinz Neumüller založil fotolaboratoř CEWE v Oldenbourgu. Postupem času si CEWE získalo nejen Německo, ale i Evropu. CEWE má v Evropě k dispozici 144 fotolaboratoří a najdeme ho v 21 zemích. V České republice CEWE Fotolab disponuje 38 značkovými prodejnami a více něž 400 výdejními místy. Otevírací doba foto prodejen CEWE Fotolab je individuální.

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA je nejoblíbenější fotoknihou v Evropě a CEWE Fotolab garantuje 100% spokojenost. CEWE FOTOKNIHA je k dostání v mnoha variantách a formátech. Vybrat si můžete mini, malou, čtvercovou, panoramatickou, velkou, XL či XXL CEWE FOTOKNIHU. V nabídce se nachází i klasické či prémiové druhy papíru, obal s vlastní motivem, klasická knižní vazba či vazba lay-flat, kůže, plátno a mnoho dalších úprav. Originální dárek či vzpomínku v podobě CEWE FOTOKNIHY vytvoříte jednoduše doma nebo ji můžete sestavit na některé z prodejen CEWE Fotolab.

CEWE Fotolab nezapomíná ani na sezónní nabídku. Každý rok se do prodeje vrací speciální adventní fotokalendáře CEWE s fotografiemi zákazníků a čokoládou. Nabídka adventních fotokalendářů CEWE obsahuje nejen oblíbené stálice, ale i nováčky, a to čokoládový adventní kalendář s produkty kinder®, prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero, adventní kalendář XXL s Tony's Chocolonely, foto adventní kalendář s plakátem premium, adventní kalendář s fotografiemi či adventní kalendář pro vlastní náplň.

Fotoaparáty, brašny, blesky, paměťové karty a fotoprodukty v podobě CEWE FOTOKNIHY, kalendářů či obalů na mobilní telefony vyhledávají zákazníci prodejen CEWE Fotolab a e-shopu Fotolab. CEWE Fotolab klade velký důraz na spokojenost zákazníků, proto poskytuje mnoho rad, informací, recenzí, inspirace a možností výhodných nákupů. Akce a slevy se skrývají nejen v newsletter CEWE Fotolab, ale i na stránkách akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.