Letáky Alphega lékárny


Alphega lékárna

Alphega lékárna je „vždy na dosah“, tak zní krédo sítě Alphega lékáren, které najdete téměř na každém kroku. V současnosti sdružení Alphega lékáren čítá více jak 300 nezávislých lékáren ve všech koutech České republiky.

Cíl Alphega lékáren je jednoduchý, a to poskytovat všem svým zákazníkům profesionální a nadstandartní péči. Toto poslání se Alphega lékárna snaží naplňovat nejen rozsáhlou sítí lékáren a lékárenského e-shopu, ale i prostřednictvím poradenství, preventivních programů pro pacienty a screeningových služeb (např. měření cévního věku, měření plicního věku, diagnostika syndromu suchého oka atd.).  Prakticky již samozřejmostí je rezervace léků na předpis v Alphega lékárně on-line.

Nabídka Alphega lékáren:

  • léky na předpis
  • volně prodejné léky
  • doplňky stravy
  • zdravotnické prostředky
  • kosmetika
  • veterinární přípravky

Pokud se rozhodnete dát přednost nákupu ve virtuální Alphega lékárně, můžete si váš balíček nechat poslat na vybranou adresu, využít služeb Zásilkovny či zvolit osobní odběr na vybrané prodejně (Alphega lékárny jsou postupně zařazovány do seznamu odběrných míst).

Alphega lékárna připravuje i pravidelnou akční letákovou nabídku produktů, které si můžete zakoupit jak ve všech Alphega lékárnách, tak i na e-shopu. Akční nabídku si můžete prohlédnout ve virtuální Alphega lékárně nebo prostřednictvím akčního letáku Alphega lékárna. Akční leták Alphega lékárna v elektronické podobě je umístěn i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Sdružení Alphega lékárny zahájilo svoji činnost v roce 2008 a od té doby dbá na to, aby všem svým zákazníkům poskytovalo profesionální a nadstandartní péči. Aktuálně se můžete svěřit do rukou odborníků ve více než 300 nezávislých lékáren či se spolehnout na služby e-shopu Alphega lékárna. Otevírací doba Alphega lékáren je individuální, protože odráží preference provozovatele i dané lokality. Zákaznická lina Alphega lékárny je k dispozici od pondělí do pátku vždy od 9:00 do 15:00 hodin.

Léky, kosmetika, čaje, sezonní nabídka, teploměry, diagnostické testy a mnoho dalšího zakoupíte v Alphega lékárnách, které se snaží být vždy na dosah. Obsáhlá nabídka je k dispozici v kamenných prodejnách i na internetu. Ušetřit při nákupu v Alphega lékárně můžete díky pravidelně vycházejícímu akčnímu letáku Alphega lékárna. Akční leták Alphega lékárna na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.