Letáky Dráčik

Letáky Dráčik

Omlouváme se, ale pro Dráčik nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Hračky, například:Dráčik

Síť maloobchodních prodejen Dráčik se zrodila roku 1991 na Slovensku. Již v prvopočátku vzniklo charakteristické logo společnosti, a to postavička Dráčika, která je známá široké veřejnosti a je synonymem pro zábavu, hry a dětské radosti. V současnosti patří Dráčik k největším prodejcům hraček na území Slovenska a České republiky. Na Slovensku je možné navštívit 76 prodejen a v České republice 73 prodejen Dráčik. Tento počet je ale neustále rozšiřován. Mezi největší obchody Dráčik patří prodejna Dráčik v obchodním centru Letňany v Praze, která se pyšní prodejní plochou 1 200 m2.

Nabídka internetového obchodu a kamenných prodejen Dráčik se skládá převážně ze značkových hraček od světových výrobců Albi, Bestway, Clementoni, Dino Toys, Hasbro, LEGO®, Mattel, MGA, Spinmaster, Ravensburger, Zapf Creation a mnohých dalších. Dráčik řadí zboží do mnoha kategorií, které usnadní nákup. Mezi nejvyhledávanější bezesporu patří kreativní a interaktivní hračky, společenské hry, puzzle, panenky a příslušenství pro ně, zábavné předměty, filmová tématika, zábavné předměty, autíčka a další dopravní prostředky, plyšáci a další.

Nakupující v prodejnách Dráčik či na e-shopu Dráčik touží nejen po široké nabídce kvalitního zboží a přehlednosti, ale i po slevách a výhodných nabídkách. Nakupující na internetu tak bezesporu potěší kategorie „Slevy“, „Výprodeje“ a Akce s dárky“. Další balík benefitů čeká na držitele Pohádkové karty. Pohádková karta je určena pro věrné zákazníky Dráčik a získáte ji po nákupu v prodejnách nebo na e-shopu Dráčik a následnou registrací. Mezi východy Pohádkové karty patří Pohádkové ceny a další akce a aktivity, o kterých jsou držitelé Pohádkové karty průběžně informováni. Akční ceny hraček objevíte i v akčních letácích, které jsou vyvěšeny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Pokud si nejste jisti, kterou hračku v prodejnách Dráčik pořídit, sáhněte po Dárkové kartě Dráčik. V nabídce naleznete dvě Dárkové karty Dráčik, a to v hodnotách 300 Kč a 500 Kč. Nákup v obchodě Dráčik je jednoduchý. Stačí si vybrat některou z více jak 70 prodejen Dráčik u nás nebo z více jak 70 prodejen Dráčik na Slovensku a projít si regály plné lákavého zboží. Otevírací doba prodejen Dráčik je individuální, ale naleznete je v každém větším městě nebo nákupním centru. Nákup z e-shopu Dráčik si můžete nechat doručit na danou adresu nebo vyzvednou v některé z prodejen Dráčik v ČR nebo na Slovensku.

Sháníte společenskou stolní hru vhodnou pro rodinné večery, panenku pro pečující holčičku, nákladní auto pro malého stavitele, puzzle či roztomilého plyšáka? Navštivte prodejny Dráčik v České republice nebo na Slovensku a ocitnete se v ráji hraček. Nakupování vám zpříjemní i slevy, akce s dárky, výprodeje, benefity Pohádkové karty, Dárkové karty Dráčik či akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.