Letáky Obchodní Centrum Chodov


Westfield Chodov (Obchodní Centrum Chodov)

Westfield Chodov: Nejvíce obchodů pod jednou střechou.“ Tímto tvrzením se Westfield Chodov pyšní od října roku 2017, kdy bylo nákupní centrum otevřeno po dva a půl roku trvajícím rozšíření a rekonstrukci. Z Obchodního Centra Chodov se stalo nákupní centrum Westfield Chodov. Aktuálně se tak nákupní centrum Westfield Chodov chlubí plochou 102 266 m2, více než 300 obchodními jednotkami a parkovištěm s 3 433 parkovacími místy. Tyto míry dělají z Westfield Chodov jedno z největších a nejvýznamnějších nákupních center v České republice.

Do Westfield Chodov se pohodlně dostanete osobním automobile, metrem, autobusem i na kole. Po příjezdu na vás čeká nejvíce obchodů pod jednou střechou a nejpestřejší výběr módních značek (Marks & Spencer, C&A, H&M, Cropp, Zara Home, Oysho, Geox, Salamander, Karl Lagerfeld a mnozí další). Specialitou je projekt The Designer Gallery, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. V tomto zákoutí Westfield Chodov se usídlily prémiové značky jako jsou Weekend Max Mara, Bogner, COS či Michael Kors.

Nejen nákupy, ale i stravování je ve Westfield Chodov jiné. V gastronomické zóně Grand Kitchen čeká na strávníky pestré menu několika světových kuchyní. Nechybí tu Bageterie Boulevard, McDonald's, Vapiano, Fruitisimo či Running sushi Makakiko. Rodiče s dětmi potěší i přilehlý dětský koutek s možností posezení i ohřátí příkrmů. Kluci a holky se mohou vyřádit na mnoha atrakcích včetně kouzelného vláčku.

Velkou atrakcí Westfield Chodov je ráj všech milovníků filmů, a to multikino Cinema City rozkládající se na ploše 5 783 m2. Filmy se v Cinema City Westfield Chodov promítají v 18 sálech, které využívají nejnovější digitální technologie. Velkým lákadlem jsou tři VIP sály s pohodlnými sedačkami a neomezenou konzumací oblíbených pochutin a sál 4DX ve kterém prší, sněží, fouká vítr, voní růže, smrdí spálené pneumatiky a sedačky se naklání do všech stran.

Kromě nadstandartního portfolia obchodů, značek, restaurací a fast foodů hýčká Westfield Chodov své návštěvníky bohatou škálou služeb. Využít lze například možnosti šatny a úschovy zavazadel, automyčky, osobního stylisty, carsharing HoppyGo, zapůjčení invalidního vozíku, prádelny Quickwash nebo ošetřovny.

Nákupní centrum Westfield Chodov umí ocenit, a hlavně odměnit své věrné zákazníky. Věrnostní program Westfield club přináší širokou škálu benefitů. Mezi ty nejvýraznější patří sbírání bodů za nákupy, za které dostanete 250 Kč zpět. Dále Westfield club přináší registrovaným členům exkluzivní nabídky a slevy ve vybraných obchodech a restauracích, více hodin parkování zdarma, přednostní vstup na vybrané akce a události a mnohé další. Slevy přináší i tematické akce, sezónní výprodeje a akční letáky vybraných obchodů, které se ve Westfield Chodov nachází. Akční letáky jsou umístěny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Sháníte dárek pro přátele, rodinu, kolegy v práci či zaměstnance? Ve Westfield Chodov je téměř nemožné si nevybrat. Pokud by se tak přeci jen stalo, je tu elegantní a praktická možnost v podobě Dárkové karty Westfield Chodov, kterou je možní nabít na částku 500 Kč až 6 000 Kč.

Westfield Chodov myslí i na ekologii, proto podporuje udržitelné nákupy. Nákupní centrum Westfield Chodov během rekonstrukce získalo celosvětovou prestižní certifikaci „zelených budov“ BREEAM. Provozovatel Westfield Chodov se zavázal ke snížení uhlíkových emisí ze staveb a provozu budov, k redukci uhlíkové stopy z dopravy, podpoření místních komunit či k zaměstnanosti mladých lidí. To vše s ohledem na životní prostředí.

Otevírací doba nákupního centra Westfield Chodov je stanovena od 9:00 do 21:00 hodin od pondělí do neděle. Některé obchody, restaurace či služby mají otevírací dobu individuální. Většina občerstvení v patře s multikinem Cinema City má prodlouženou otevírací dobu do 22:00 hodin. Zákonem ovlivňující otevírací dobu během státních svátků se musí řídit obchodní jednotky ve Westfield Chodov větší než 200 m2.

V nákupním centru Westfield Chodov si na své přijdou dospělí i malí návštěvníci. Čas na nudu Westfield Chodov opravdu nenabízí. Poté, co nakoupíte drogistické zboží, dekorativní kosmetiku, oblečení, hračky, zeleninu, ovoce či nové boty, si můžete odpočinout v tamním multikině Cinema City, v některé z kaváren či restaurací. Věrnostní program Westfield club vás za vaše nákupy odmění. Věnujte pozornost i akčním letákům na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz a vaše nákupy budou ještě výhodnější.