Letáky Pilulka lékárna


Pilulka Lékárna

Pilulka se roku 2013 vydala na chvályhodnou misi, a to zjednodušit péči o zdraví a podporovat zdravý životní styl. O to se Pilulka snaží jak početnou sítí kamenných lékáren Pilulka, tak i e-shopem Pilulka. Není proto náhodou, že podtitul lékárny Pilulka zní „lepší život“.

Lékárna Pilulka se pyšní bohatým sortimentem, který je přehledně roztřízen do několika kategorií:

 • Léky
 • Doplňky
 • Matka
 • Elektro
 • Kosmetika
 • Drogerie
 • Potraviny, nápoje
 • Sport
 • Ústa a zuby
 • Zdravotnické potřeby
 • Erotika
 • Veterina

Nakupovat s Pilulkou lze jak prostřednictvím kamenných Pilulka Lékáren, tak i na internetu. Aktuálně je vám k dispozici více jak 140 Pilulka Lékáren, které slouží i jako výdejní místo pro e-shop Pilulka. Kromě toho je k dispozici více jak 5 000 odběrných míst, Pilulka Auto a další přepravní služby. Unikátní Pilulka Auto začalo jezdit v roce 2016 a nákup vám přiveze až k vašim dveřím, přizpůsobí se vaším časovým možnostem a je schopno doručit balíček i v den objednání. Zákazníci si tuto službu velmi pochvalují, což potvrzuje i hodnocení 4,9 z 5. 

Pilulka ví, že slevy se nikdy neomrzí, a proto na nich nešetří. Mezi nejoblíbenější patří akční leták Pilulka, který platí ve všech Pilulka Lékárnách. Akční letáky Pilulka lze prostudovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. I internetový obchod se pyšní svojí nabídkou akcí a slev. Těšit se můžete na výprodeje, dárky zdarma či sezónní záležitosti, jako je léto za kačku. Chcete ušetřit ještě mnohem více? Vstupte do věrnostního programu Pilulku. Pilulka Klub garantuje nejnižší doplatky na léky, speciální slevy a akce na e-shopu i v kamenných lékárnách a slevy za kredity za nákupy. Registrace do Pilulka Klubu je velmi jednoduchá a zdarma.

K dalším oblíbeným službám patří rezervace léků z eReceptu, bezkontaktní vyzvednutí zboží prostřednictvím Pilulka Boxu či mobilní aplikace Pilulka, díky které nakoupíte rychleji, pohodlněji, můžete slevovat kurýra Pilulka Auto a najdete v ní speciální akce a slevy.

Historie Piluky se začala psát v roce 2013, a to jak v České republice, tak na Slovensku. O dva roky později byla otevřena první Pilulka Lékárna. Rok 2016 přinesl vlastní dopravu Pilulka Auto a rok 2017 mobilní aplikaci Pilulka. V roce 2019 se otevírá největší lékárna v ČR a v roce 2020 je zprovozněn první Pilulka Box. Jednou z posledních změn je odměna za pohyb. Stáhněte si mobilní aplikaci Pilulka, zapojte se do výzvy a získávejte kredity a slevy.

Otevírací doba Pilulka Lékáren není sjednocena. E-shop Pilulka je vám k dispozici nepřetržitě každý den. Zákaznická linka Pilulka je v provozu od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin.

Zubní pasty, kondomy, kosmetika, drogerie, léky a mnoho dalšího nakoupíte v prodejnách Pilulka Lékárna či na e-shopu Pilulka. Zakoupit zde můžete i Dárkové poukazy Pilulka a věnovat je svým známých či rodině. Slevy a akční nabídky přináší věrnostní program Pilulka, projekt Pilulka Fit či akční leták Pilulka. Akční leták Pilulka v elektronické podobě je k nahlédnutí na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.