Letáky Travel Free


Travel FREE

„Evropská jednička v prodejnách na hranicích,“ to je Travel FREE, jehož cílem je držet ceny nízké tak, jak je to jen možné.

Historie sítě Travel FREE se začala psát roku 1991, tehdy ještě pod názvem Duty FREE. Roku 2004 se rozšířily hranice a zmizel bezcelní prodej. Tehdy se síť příhraničních obchodů přejmenovala na Travel FREE a rozšířila počet svých poboček. Aktuálně Travel FREE čítá okolo 70 prodejen na 16 hranicích.

Bohatá nabídka Travel FREE skládající se z tisíců mezinárodních značkových produktů se soustředí na několik základní kategorií, a to:

  • Káva a čaj
  • Alkoholické nápoje
  • Cukrovinky
  • Nealkoholické nápoje
  • Hračky
  • Slané snacky
  • Fine Food
  • Tabák
  • Parfémy a kosmetika
  • Móda a doplňky

Na česko-rakouských a česko-německých hranicích najdeme na tři desítky prodejen. Na zákazníky zde čeká příjemný personál mluvící dobře česky i německy. Otevírací doba Travel FREE potěší všechny potencionální nakupující, protože Travel FREE je v provozu každý den od pondělí do neděle. Pobočky větší než 200 m2 se musí řídit platným zákonem.

Mezi výhody nákupu v síti Travel FREE patří nízké ceny, výhodná balení, značkové zboží za bezkonkurenční ceny, garance dostupnosti akčního zboží i velký výběr exkluzivního zboží. Velké popularitě se těší i služby v podobě možnosti nechat si zakoupené zboží dárkově zabalit, dobíjení elektromobilu, bezplatné Wi-Fi, dobré rady či odnesení nákupu do auta. Chystáte se na nákup, ale nevíte, kolik cigaret, kg kávy či litrů lihovin lze v Travel FREE zakoupit, abyste splnili maximální povolené limity stanovené EU? Prozkoumejte přehlednou Travel FREE tabulku maximálně povoleného množství.

I přes velmi nízké ceny vydává Travel FREE pravidelně vycházející akční leták Travel FREE. V akčním letáku Travel FREE, který najdete i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, jsou prezentovány desítky produktů se slevou. Akční nabídka Travel FREE obsahuje i exkluzivní položky, novinky či výhody pro členy věrnostního klubu.

Travel FREE myslí i na věrné a vracející se zákazníky, pro které připravil Travel FREE CLUBCARD. Po registraci do věrnostního programu Travel FREE získáte vybrané produkty za klubové ceny, speciální slevy, on-line rezervaci na prémiové lihoviny, soutěže i newsletter informující o aktuálním dění a slevách. Během nákupů v Travel FREE navíc sbíráte body, jež vám vynesou slevové vouchery.

Pokud chcete mít všechny slevy, informace, Travel FREE CLUBCARD a další výhody doslova pod palce jedné ruky, stáhněte si užitečnou aplikaci Travel FREE (v App Store i na Google Play).

Víno, pivo, cukrovinky, hračky, parfémy a mnoho dalšího nakupují spokojení zákazníci v síti Travel FREE, a to po celý rok. V Travel FREE lze pořídit i dárkové poukazy na nákup v Travel FREE v hodnotě 10 €, 50 €, 100 €, 500 Kč a 1 000 Kč. Uspokojte svoji touhu po značkovém zbožím za ty nejnižší ceny a staňte se držitelem Travel FREE CLUBCARD nebo se začtete do akčního letáku Travel FREE na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.