Letáky dm drogerie


Dm drogerie

Motto dm drogerie „Zde jsem člověkem, zde nakupuji“ napovídá, že ve středu zájmu, se ocitá právě člověk. Dm drogerie se snaží uspokojovat všechny potřeby zákazníků a uznávat a ctít každého spolupracovníka. V široké nabídce drogistického a doplňkového zboží nejvyšší kvality nechybí ani pestrá škála dm značek. Velkým lákadlem k nákupu je vedle akčního letáku dm drogerie i garance dlouhodobých cen.

Cílem vývoje dm značek je nabízet kvalitní a hodnotné produkty za příznivé ceny. Speciálně vyvíjené přípravky jsou testovány v nezávislých institutech a dermatologických pracovištích (na dobrovolnících, ne na zvířatech) a mnoho z nich se pyšní oceněními v různých spotřebitelských testech. V sortimentu dm značek nechybí výrobky s označením „vegan“. Mezi dm značky patří alverde NATURKOSMETIK, babylove, Balea, Balea MEN, Dein Bestes, Denkmit, dmBio, Dontodent, ebelin, Ivorell, Jessa, Mivolis, Paradies, Profissimo, réell'e, s-he, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, SEINZ., Soft&Sicher, Sportness, Stella Jones, SUNDANCE, trend IT UP a Visiomax.

Výhodné nakupování v prodejnách dm drogerie si můžete dopřát hned několika způsoby. Každý měsíc vychází dm JOURNAL. Tento speciální akční leták dm drogerie je poměrně obsáhlý a skrývá na svých stránkách vedle slev a výhodných nabídek i mnoho užitečných informací, rad a novinek. V dm JOURNAL bezesporu naleznete i odpověď na otázku: „Jak ušetřit při nákupu dekorativní kosmetiky?“ Dále vychází i klasičtěji působící akční leták dm drogerie, a to dm journal express. Obě varianty akčního letáku dm drogerie na vás v elektronické podobě čekají na iLetaky.cz. 

Oblíbenou akcí dm drogerie je tzv. Garance výhodných cen. Tento projekt se snaží poskytnout zákazníkům dm drogerie určitou volnost při nakupování a shánění zboží, které se pouze na pár dnů ocitne v akci. Garance výhodných cen zaručuje, že každé snížení ceny v dm drogeriích je platné minimálně po dobu 4 měsíců. Vámi oblíbené produkty si tak můžete pořídit bez stresu, kdy chcete a za velice příznivou cenu.

Ještě výhodnější ceny v dm drogeriích si zajistíte vstupem do dm active beuty programu. Členové dm active beauty programu sbírají za své nákupy v dm drogeriích body, které vám přinesou slevu na nákup. Každý měsíc navíc vychází speciální eKupony (aktivace ve vašem on-line kontě nebo prostřednictvím aplikace dm active beauty).

Nakupovat a sbírat body v dm drogerii lze i prostřednictvím on-line nákupů. V roce 2018 dm drogerie spustila e-shop, který se těší velké zákaznické oblibě. V dm e-shopu nakupujete vždy výhodně. Stejně jako v kamenných dm drogeriích, tak i v on-line obchodě dm pořídíte zboží z oddělení:

  • dekorativní kosmetika
  • produkty pro péči o pokožku
  • vlasová kosmetika
  • výrobky pro péči o zdraví
  • zdravá výživa
  • prostředky pro úklid domácnosti
  • sortiment pro péči o dítě
  • chovatelské potřeby

Vaší pozornosti by v on-line prodejně dm neměla ujít sekce „výprodej“. Vyzkoušet můžete i službu expresní vyzvednutí do 3 hodin od objednání na vámi vybrané dm prodejně.

První prodejnu dm v České republice jsme mohli navštívit v roce 1993, a to v Českých Budějovicích. Motto dm drogerií "Zde jsem člověkem, zde nakupuji" poprvé zaznělo v roce 2008. V průběhu nadcházejících let otevírá dm drogerie další pobočky a roste až do dnešní podoby, kdy můžeme navštívit téměř 250 prodejen dm drogerií napříč Českou republikou. Otevírací doba dm drogerie se řídí potřebami lokality, ve které se prodejna nachází. Otevírací doba dm drogerie během státních svátků podléhá podmínkám platného zákona.

Při procházení uliček dm drogerie o vaši pozornost usilují dezinfekce, sprchové gely, mýdla, tablety do myčky, dekorativní kosmetika, parfémy a mnoho dalšího. Nakupte výhodně jak v kamenných prodejnách dm drogerie, tak i v on-line obchodě dm. Slevy a výhodné nabídky najdete na stránkách akčních letáků dm drogerie, které si můžete prohlédnout na iLetaky.cz.