Letáky Concept

Letáky Concept

Omlouváme se, ale pro Concept nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:Concept

„Chytře vymyšleno pro život,“ tímto heslem se představuje společnost Concept. Česká značka Concept přináší chytře vymyšlené elektrospotřebiče a vestavěné spotřebiče, jenž zpříjemňují a usnadňují naše každodenní činnosti.

Společnost Concept založil Jindřich Valenta roku 1991. O čtyři roky proběhlo nejen otevření první pobočky na Slovensku (Trenčín), ale došlo i k představení prvního spotřebiče značky Concept, a to ručního šlehače Concept 100 plus. Postupem času se společnost a značka Concept rozrůstala o nové položky, jako jsou rychlovarné konvice, vysavače, konvektory, vlasová technika, vestavěné spotřebiče, americké lednice, televizory, odšťavňovače či kuchyňské dřezy a dřezové baterie. Představena byla i designová linie Black, White, Sinfonia, Titania a Retro propojující malé a velké domácí spotřebiče.

Jak již drobný průřez historií společností Concept naznačuje, sortiment značky Concept je opravdu široký. V nabídce Concept se nachází:

 • Malé spotřebiče – vhodné k přípravě jídla i nápojů, vaření, uchování potravy, topení, chlazení, úpravě vzduchu, péči o prádlo, úklidu atd.
 • Vestavěné spotřebiče – pečící trouby, ohřevné zásuvky, varné desky, digestoře, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, chladničky, dřezy a baterie, příslušenství
 • Volně stojící spotřebiče – myčky nádobí, mikrovlnné trouby, chladničky, pračky a sušičky, mrazničky, vinotéky, sporáky
 • Elektrokoloběžky

Kvalita výrobků značky Concept je doplněna i atraktivní cenou, která je ještě umocněna speciálními nabídkami. Na stránkách Concept můžete vybírat i ze zlevněného zboží a akčních setů. O tom, co Concept svým zákazníkům nabízí, se můžete dočíst v Katalogu Concept, který je rozdělen na tematická vydání (Malé spotřebiče, Dýchejte čistě a svěže, Chytře vymyšleno pro krásu atd). Spojení představení zboží a inspirace přináší Magazín Concept. Akční letáky zaměřené nejen na domácí spotřebiče jsou k viděné na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Chytré služby a výhody Concept:

 • Doprava zdarma nad 500 Kč
 • Garance 60 dní na vrácení peněz
 • Záruka 7 let na motor u vybraných vysavačů
 • Profesionální instalace zdarma
 • Značkový a prodloužený servis

Zboží značky Concept lze zakoupit prostřednictvím e-shopu Concept nebo v některé z kamenných prodejen. Společnost se pyšní třemi značkovými prodejnami Concept (Olomouc, Třebíč, Zlín). Nakupovat lze i v několika desítkách vlastních elektro prodejen (Euronics, Electro Concept) a partnerských prodejen.

Otevírací doba značkových prodejen Concept:

 • Concept Olomouc, OC Haná – po až ne od 9:00 do 21:00 hodin
 • Concept Třebíč, Karlovo náměstí – po až pá od 8:00 do 17:00 hodin, v so od 8:00 do 12:00 hodin
 • Concept Zlín, OC Centro – po až ne od 9:00 do 20:00 hodin

Pokud potřebujete poradit, je k vám ve všední dny od 7:00 do 17:30 hodin k dispozici Klientské centrum Concept, kde vám školený personál odpoví na vaše otázky. Další rady přináší i záložka „Aktuality“. Zde se například dozvíte 8 důvodů, proč si pořídit robotický vysavač, jak vařit bez plynu, jak sušit potraviny, jak se vyznat v energetických štítcích, jak ušetřit za provoz lednice a mnoho dalšího. Objevíte zde i rozhovor s majitelem a zakladatelem firmy Concept Jindřichem Valentou a mnoho užitečných recenzí na produkty Concept.

Dárkové poukazy v různých hodnotách, odšťavňovače, mixéry, rychlovarné konvice, vysavače, sporáky, televizory a mnoho dalšího nakupují zákazníci společnosti Concept na e-shopu Concept či v některé z prodejen (značkové prodejny Concept, vlastní elektro prodejny a partnerské prodejny). Výprodeje, zlevněné zboží a akční sety Concept ušetří váš rodinný rozpočet. Slevy prezentované v akčních letáčcích na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.