Letáky Drogerie Šlak


Šlak

Akční leták Šlak vydává ryze rodinná společnost VMD. Pod touto zkratkou se skrývají činnosti, kterými se VMD zabývá, a to velkoobchod, maloobchod a drogerie.

Zákazníci mohou vybírat z širokého sortimentu se zaměřením na parfémy, kosmetiku, drogerii, drogistické zboží, hygienické prostředky, dárkový sortiment, čisticí a úklidové prostředky, průmyslovou chemii, hnojiva a postřiky, autokosmetiku, malířské a natěračské hmoty.

Akční nabídku napříč výčtem uvedených kategorií naleznete v akčním letáku Šlakpodtitulem „… to Vás trefí“. Akční leták Šlak, který je sdružením 12 velkoobchodů z celé České republiky a VMD ho vydává v pravidelném intervalu, zpravidla obsahuje 150 a více lákavých položek za zvýhodněnou cenu. Vedle klasického akčního letáku Šlak je k dostání i „mini“ akční leták Šlak. Oba akční letáky Šlak si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Zboží, které si můžete prostřednictvím akčního letáku Šlak zakoupit, není překupované, ale dodané přímo spolupracujícími dodavateli, proto se pyšní příznivou cenou a garancí kvality originálu. Při listování akčním letákem Šlak narazíte například na značky Gliss, Finish, Cif, Savo, Nivea, Tento, Carin, Alufix, Jelen, Lactovit a mnoho dalších.

Zubní pasty, šampony, sprchové gely, čistící prostředky, toaletní papír, tablety do myčky a mnoho dalšího přináší akční leták Šlak, který vychází v pravidelném intervalu ve dvou rozsahových velikostech. Pokud sháníte parfémy, kosmetiku či drogistické zboží za příznivé ceny, určitě akční leták Šlak, který na vás čeká na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, nepřehlédněte.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.