Letáky ESO


ESO MARKET

Od vzniku Družstva ESO MARKET uběhlo již více jak 20 let. Vznik tohoto otevřeného systému pro spolupráci zaměřenou na prodej potravin se totiž datuje do roku 1998. Od této doby najdeme pobočky ESO MARKET v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském, Ústeckém, Libereckém, Královéhradeckém či Jihomoravském kraji. Počet prodejen atakuje číslo 300 a Družstvo ESO MARKET se nebrání expanzi i do dalších regionů.

Vzhledem ke spolupráci s dodavateli tzv. přímých dodávek (pekárny, uzeniny, mléčné a mrazírenské výrobky, pivo, limo apod.) a tzv. těžkého koloniálu (mezi tyto partnery patří širokosortimentní velkoobchody ČEPOS – Česká potravinářská obchodní a.s. a JIP východočeská a.s.) mohou členové Družstva ESO MARKET nakupovat vybraný sortiment výhodněji, což se následně odráží i na příznivých cenách zboží v prodejnách ESO MARKET. 

Jak se říká, slev není nikdy dost, proto vydává ESO MARKET dvakrát do měsíce akční leták ESO MARKET. Akční leták ESO MARKET je opravdu naditý, protože čítá bohatou nabídku. První část akčního letáku ESO MARKET je plná slevových akcí převážně potravin a nápojů doplněných o několik výhodných nákupů z řad péče o naše mazlíčky či drogistického zboží. Poté se ESO MARKET převtěluje do Zákaznického magazínu ESO MARKET s nezměrným množstvím inspirace či novinek v síti ESO MARKET. Nechybí ani dětský koutek, křížovka či případné soutěže a ankety. Akční letáky ESO MARKET a jejich pestrá nabídka je k nahlédnutí i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Na webových stránkách ESO MARKET se nachází přehledná mapa, kde si můžete jednoduše najít nejbližší prodejnu spadající do sítě Družstva ESO MARKET. Vzhledem k pestrosti prodejen je jejich otevírací doba individuální. Otevírací doba ESO MARKET během státních svátků se musí řídit Zákonem č. 223/2016 Sb. o prodejní době v maloobchodě, který říká, že maloobchodní prodejny větší než 200 m2 musí být 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října, 24. prosince (od 12:00 do 24:00), 25. prosince a 26. prosince uzavřeny.

Maloobchodní síť prodejců potravin ESO MARKET se neustále rozrůstá, aby uspokojila touhu po nakupování kvalitních a cenově výhodných produktů v co největším množství regionů u nás. V pravidelně vycházejícím akčním letáku ESO MARKET se Zákaznickým magazínem ESO MARKET uvnitř najdete nejen akční nabídky, ale i extra výhodné produkty označené heslem „NÁŠ TIP“. V této jedinečné pozornosti se v akčních letácích ESO MARKET ocitly například lahůdkové saláty, piva, šunky, salámy, mléčné výrobky atd. Jakou speciální nabídku si pro nás ESO MARKETakčním letáku přichystal můžete prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.