Letáky ESO travel

Letáky ESO travel

Omlouváme se, ale pro ESO travel nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:ESO travel

Česká cestovní kancelář ESO travel se specializuje na vzdálené exotické destinace, a to již od svého založení v roce 1994. Tehdy se CK ESO travel zaměřovala na jihovýchodní Asii. Již o tři roky později nabízí CK ESO travel zájezdy na všech pět kontinentů. Během let se nabídka exotických zájezdů ESO travel rozrostla na úctyhodných 162 zemí, což nemá v celém středoevropském regionu konkurenci. Mezi nejoblíbenější země zákazníků CK ESO travel patří Čína, Japonsko, Jižní Afrika, Kuba, Mexiko, Thajsko a USA.

Typy zájezdů ESO travel:

 • Poznávací zájezdy – za dobrodružstvím se můžete vydat do Asie, Afriky, Severní i Jižní Ameriky, Austrálie či polárních oblastí
 • Pobytové zájezdy – odpočinek a skvělé jídlo najdete v populárních lokalitách, jako jsou Thajsko Kuba, Zanzibar, Dominikánská republika
 • Cesta kolem světa soukromým letadlem – 10 exotických destinací během 26 dní
 • Na míru – organizované zájezdy na míru pro pracovní skupiny a školní či jiné kolektivy
 • Plavby – vydejte se na širé moře
 • Last minute
 • First moment
 • Doobsazení – tento typ zájezdů je určen pro jednotlivce, kteří cestují samy, ale nechtějí si připlácet za jednolůžkový pokoj a hledají parťáka na cestu

Kromě již zmíněných Last minute či First moment nabízí CK ESO travel speciální 10% slevu všem členům ESO klubu na poznávací zájezdy ze základní ceny při zakoupení zájezdu 4 měsíce a dříve před odletem. Členem ESO klubu se stáváte automaticky, stačí jednou nebo vícekrát vycestovat s CK ESO travel. Další slevy přináší akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Cestovní kancelář ESO travel prezentuje svoji obsáhlou nabídku na webových stránkách ESO travel a prostřednictvím katalogů ESO travel. CK ESO travel vydává každý rok 8 katalogů dohromady čítajících 1 840 stránek plných inspirace a lákavých zájezdů.  K dispozici jsou i tři klientská centra CK ESO travel.

Otevírací doba klientských center ESO travel:

 • Klientské centrum ESO travel Praha: Po – Pá od 9:00 do 17:00 hod.
 • Klientské centrum ESO travel Brno: Po – Pá od 9:00 do 17:00 hod.
 • Klientské centrum ESO travel Ostrava: Po od 10:00 do 12:00 hod.

cestovní kanceláří ESO travel máte celý svět na dlani. Afrika, Asie, Severní Amerika, Latinská Amerika, Evropa, Austrálie a Oceánie se těší, až je s CK ESO travel navštívíte. Prozkoumejte rozsáhlou nabídku CK ESO travel jak na webu ESO travel, tak v některém z katalogů ESO travel a vydejte se za dobrodružstvím, odpočinkem, kulturou, památkami, poznáním i seznamováním. Vycestovat můžete sami, s partnerem, partou přátel, pracovním kolektivem nebo s celou rodinou. Připravte si kufr, plavky, pohodlnou obuv, sportovní i elegantní oblečení, hoďte za hlavu starosti běžných dnů a užijte si s CK ESO travel zaslouženou dovolenou. Výhodné nabídky, které bezesporu oceníte, na vás čekají v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.