Letáky Nev-Dama

Letáky Nev-Dama

Omlouváme se, ale pro Nev-Dama nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:Nev-Dama

„Nejlepší partner na hory,“ těmito slovy se charakterizuje cestovní kancelář Nev-Dama. Toto tvrzení je podtrženo pravidelným prvenstvím v anketě TTG Travel Awards v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro zimní dovolenou na horách.

Cestovní kancelář Nev-Dama je jedničkou v prodeji zimních dovolených ve střední Evropě. Během zimy odbaví Nev-Dama 120 000 klientů, kterým nabízí ubytování v cca 1 4000 převážně alpských hotelích a residencích. Specialitou Nev-Dama jsou lyžařské zájezdy do Apl a středisek v Itálii, Rakousku, Francii, Slovinsku a Švýcarsku.  Zákazníci Nev-Dama si oblíbili především italské lokality Val di Fiemme, Passo Tonale nebo Alta Valtellina.

Nabídka Nev-Dama čítá více než 150 evropských skiareálů. Vyrazit můžete na sjezdovky v Andoře, Bulharsku, v Bavorském lese v Německu, na Slovensku, ale i v ČR. Nechcete se omezovat pouze na zimní sezónu, ale holdujete lyžování téměř po celý rok? Střediska u ledovců, jako jsou např. rakouský Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal, Pitztal či italská Cervinia, uspokojí vaši touho po bezmála celoročním lyžování.

CK Nev-Dama poskytuje mnoho typů dovolených, mezi které patří:

 • Dovolená na lyžích s dětmi
 • Lyžování pro náročné
 • Ubytování na sjezdovce
 • Prodloužené víkendy na horách
 • Kam na běžky
 • Freeride lyžování
 • Levné lyžařské zájezdy
 • Horské chaty a chalety v Alpách
 • Lyžování pro firmy a velké skupiny
 • Lázně a wellness na horách
 • Hotely na horách pouze pro dospělé
 • Top cena vs. výkon

Nevybrali jste si z vyčerpávající nabídky typů dovolených? Nesmutněte, protože Nev-Dama zvládá i zájezdy „šité na míru“. Cestovní kancelář Nev-Dama vyslechne vaše přání a potřeby a „ušije“ vám dovolenou dle vašich požadavků. Tato služba Nev-Dama je určena nejen velkým kongresům se stovkami účastníků, ale i malým skupinkám.

Nev-Dama poskytuje nejen perfektní dovolenou, ale myslí i na ceny. Kromě již zmíněných položek „Levné lyžařské zájezdy“ a „Top cena vs. výkon“ úsporu přináší záložky „Slevy“ a „Slevy a benefity“, kde je akční nabídka přizpůsobena sezónním požadavkům. Nachází se zde např. i Last minute lyže, First minute léto nebo skupinové slevy. V benefitech se skrývají položky, jako je garance sněhu, instruktor zdarma či uvítací přípitek. Aktuální nabídka je uveřejněna v Nev-Dama katalogu. Lákavé slevy najdete i v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Nev-Dama nezapomíná ani na věrné zákazníky a rodiny s dětmi. Pro maminky, tatínky či prarodiče jsou určeny Ski Funtazie klub a Ski Funtazie Academy. Jejich předností je animační program spojený s výukou lyžování. Kluci a holky se naučí lyžovat pod dohledem skutečných odborníků. Cestujete-li s Nev-Dama pravidelně, registrujte se do věrnostního programu Moje Nev-Dama a získáte spoustu výhod (storno zdarma, hromadná sleva Moje skupina, Hlídací pes či Moje oblíbené).

Dovolenou s Nev-Dama si můžete vybrat nejen prostřednictvím e-shopu Nev-Dama a sezónních katalogů Nev-Dama, ale i na prodejně Nev-Dama. Napříč Českou republikou je vám k dispozici více jak 220 poboček s perfektně proškolenými prodejci, kde jsou zájezdy Nev-Dama k dispozici. Otevírací doba poboček Nev-Dama je individuální.

Historie Nev-Dama sahá až do začátku 90. let. Tehdy vznikly 3 cestovní kanceláře, a to CK Dama specializující se na zimní dovolené a Nemo a Vesta se zaměřením na letní zájezdy. Cestovní kancelář Nev-Dama vznikla v roce 1998 spojením všech tří jmenovaných specialistů. Od května 2020 je Nev-Dama členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik.

Lyže, běžky, snowboardy a kvalitní zimní sportovní oblečení nesmí v žádném batohu či kufru chybět, vyrážíte-li na dovolenou s Nev-Dama. Cestovní kancelář Nev-Dama specializující se na zimní dovolené nabízí kvalitu, pestrost a spolehlivost za rozumné ceny. Akční slevy nejen na zájezdy, ale i vybavení najdete v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.