Letáky CK Neckermann

Letáky CK Neckermann

Omlouváme se, ale pro CK Neckermann nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:CK Neckermann

Josef Neckermann v roce 1950 založil ve Frankfurtu nad Mohanem společnost Neckermann. V České republice CK Neckermann působila od roku 2007 a zaměřovala se na dovolenkové destinace v rámci Evropy. Zimní i letní pobytové zájezdy cestovní kancelář Neckermann obohacovala o nabídku několikadenních víkendů a exotické destinace.

Česká pobočka CK Neckermann byla součástí britské kanceláře Thomas Cook, která nenašla investora a vyhlásila roku 2019 krach. Cestovní kancelář Neckermann proto na českém trhu skončila.

V současnosti v České republice působní cestovní agentura a internetový obchod NECKERMANN-ONLINE.CZ, a to již od roku 1998. „Nabízíme špičkové služby, širokou nabídku, informace o aktuálních cenách a o novinkách,“ tak se popisuje cestovní agentura NECKERMANN-ONLINE.CZ, kterou provozuje firma Lukáš Adámek. Tato firma je autorizovaným prodejcem zájezdů pojištěných cestovních kanceláří působících jak na českém, tak i slovenském, rakouském a německém trhu.  Aktuálně lze s CK NECKERMANN-ONLINE.CZ vybírat z 323 cestovních kanceláří nabízející 22 864 854 zájezdů. Celkem tak můžete navštívit 195 zemí.

Server NECKERMANN-ONLINE.CZ nevydává klasický tištěný katalog, protože jeho nabídka čítá několik desítek tisíc zájezdů a nespočet termínů odjezdů, které jsou neustále aktualizovány. Hlavním cílem NECKERMANN-ONLINE.CZ je nabídnout svým zákazníkům možnost snadného a přehledného výběru dovolené a uspokojit i ty nejnáročnější potřeby. Chcete-li dovolanou a odpočinek věnovat, sáhněte po dárkových poukazech NECKERMANN-ONLINE.CZ v hodnotě dle vašeho přání.

I když cestovní agentura a internetový obchod NECKERMANN-ONLINE.CZ nevydává klasický katalog či akční leták, touhu po slevách uspokojíte na AkcniCeny.cz a iLetaky, kde najdete stovky akčních letáků.