Letáky FIRO-tour

Letáky FIRO-tour

Omlouváme se, ale pro FIRO-tour nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:FIRO-tour

Cestovní kancelář FIRO-tour byla založena roku 1990 a ve své nabídce nabízela i dříve nedostupné destinace. V době největšího rozkvětu cestovní kanceláře FIRO-tour bylo možné navštívit desítky destinací, jako jsou Řecko, Portugalsko, Bulharsko, Španělsko, Kypr, Itálie, Chorvatsko, Albánie, Kanárské ostrovy, Istrie, Mallorca, Kréta, Rhodos, Madeira, Mauricius, Keňu, Kubu, Mexiko, Bali, Indie či Kapverdy. Portfolio FIRO-tour čítalo i lyžování ve francouzských, italských a rakouských Alpách.

Letecké zájezdy, pobytové zájezdy s autokarovou dopravou či vlastní dopravou, lyžařské a relaxační dovolené, letecké víkendy, komfortní plavby po celém světě a mnoho dalších typů zájezdů a dovolených CK FIRO-tour poskytovala nespočtu spokojených zákazníků. Na své si přišli i rodiče s malými dětmi, pro které byly určeny služby dětského prázdninového klubu FIRÁČEK.

Svoji nabídku cestovní kancelář FIRO-tour prezentovala prostřednictvím svých webových stránek, katalogů FIRO-tour či v některé z kamenných prodejen FIRO-tour. Oblíbené byly i akční letáky a slevové akce ve stylu Last minute. Bohatá nadílka aktuálních akčních letáků je k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

I přes třicetiletou historii a nespočet zkušeností i ocenění se stal pro cestovní kancelář FIRO-tour osudný rok 2021. CK FIRO-tour se dostala do finančních problémů kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením. Koncem roku 2021 se cestovní kanceláři FIRO-tour nepodařilo získat pojištění proti úpadku. Nejprve FIRO-tour pokračovala jako cestovní agentura, ale posléze na ni soud prohlásil konkurz.

Pokud toužíte po pár dnech odpočinku či dobrodružství, prozkoumejte možnosti jiných cestovních kanceláří. Mezi oblíbené patří například CK FISCHER, Čedok, EXIM tours, Alexandria Travel, CK Blue Style a mnohé další.

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.