Letáky Naturprodukt


Naturprodukt CZ

„Vše pro zákazníka a jeho spokojenost,“ tak zní motto spolčenosti Naturprodukt CZ s.r.o., které se snaží Naturprodukt CZ naplňovat již od svého vzniku. Tento dodavatelsko-odběratelský řetězec začínal jako distributor produktů určených pro lékárenský trh, a to především od předních německých farmaceutických společnost. Zlom nastal rou 1993, kdy vznikla firma Naturprodukt CZ. Díky tomuto kroku se Naturprodukt CZ rozrostl o síť regionálních obchodních zástupců. O dva roky později Naturprodukt pronikl i na Slovensko.

Nabídka partnerských a spolupracujíc lékáren Naturprodukt CZ se zaměřuje na volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku, kosmetické a zdravotnické pomůcky, potraviny či ochranu dýchacích cest a testovací sady. Prověření dodavatelé pochází z Německa, Francie či Španělska.

Naturprodukt CZ se v posledních letech soustředí i na vlastní výzkum a vývoj. V nabídce Naturprodukt CZ tak naleznete i vlastní produktové řady z kategorií doplňků stravy, ústní hygieny, ovocné a bylinné sirupy. Naturprodukt CZ spolupracuje s Univerzitou Palackého v Olomouci, VŠ chemicko-technologickou v Praze, Baťovou univerzitou ve Zlíně a dalšími technologickými společnostmi, jež se zabývají výzkumem a vývojem v oblasti lékových forem. V tomto stále rozrůstajícím se balíčku se skrývá hned několik řad, a to na dentální hygienu zaměřený GLUCADENT, legendární Švédská bylinná řada, produkty s mikronizovanými výtažky z Ostropestřce mariánského SILYMARIN, kolagenové produkty NCE, NATURQUELLE podporující kloubní aparát či inovativní hořčíková řada IQ MAG.

Naturprodukt CZ vydává čtvrtletník Lékárna, na jehož stránkách jsou uvedeny rady, tipy, novinky a inspirativní informace o produktech Naturprodukt CZ. Prolistovat můžete i tematické katalogy, a to například Naturprodukt Fitness katalog či katalog Naturprodukt sirupy. Akční leták Naturprodukt CZ sice aktuálně nevychází, ale akční nabídka je vyvěšena na e-shopu Naturprodukt CZ. Akční letáky s lékárenskou tematikou na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Partnerské a spolupracující lékárny Naturprodukt CZ nemají jednotnou otevírací dobu, kdy a jak bude otevřeno určují jednotliví provozovatelé. E-shop Naturprodukt CZotevírací dobu nepřetržitou. Navíc e-shop Naturprodukt CZ slibuje rychlé odeslání zásilky, využití prověřených dopravců, přátelský zákaznický servis a nabídku pouze ověřených produktů. Zákaznická linka Naturprodukt CZ je bezplatná.

Kosmetika, ústní hygiena, čaje, sirupy, volně prodejné léky, náplasti, vložky do bot a mnoho dalšího na vás čeká v partnerských a spolupracujících lékárnách Naturprodukt CZ či na e-shopu Naturprodukt CZ. Nakupovat můžete tedy osobně i z pohodlí svého domova s virtuálním košíkem v ruce. Slevy a výhodné nabídky nabízí e-shop Naturprodukt CZ pod nadpisem „akční zboží“. Akční letáky plné lákadel nejen lékárenského sortimentu jsou přehledně roztřízeny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.