Letáky Tamda Foods


TAMDA FOODS

Společnost TAMDA FOODS se snaží vždy vyhovět potřebám a přáním svých zákazníků, a to jak registrovaným (podnikatelské subjekty, korporace), tak i neregistrovaným (běžným). V regálech TAMDA FOODS jsou vyrovnány nejen potraviny a nápoje, ale i drogistické zboží a potřeby pro domácnost. Nechybí široká nabídka vietnamských a asijských produktů.

TAMDA FOODS se pyšní několika přednostmi, kterými jsou:

  • bezkonkurenční ceny
  • více než 40 000 produktů
  • přes 10 000 akčních nabídek denně
  • rozlehlé TAMDA FOODS prodejny
  • platba za objednané zboží až po doručení zboží do obchodu zákazníka
  • doručování objednaného zboží nejpozději do dvou dnů po potvrzení objednávky

Přestože zboží v TAMDA FOODS nakoupíte opravdu za bezkonkurenční ceny, TAMDA FOODS si své zákazníky hýčká, a to pravidelným akčním letkem TAMDA FOODS, který vychází ve středu a platí týden, tedy do nadcházejícího úterý. Akční leták TAMDA FOODS v elektronické podobě najdete nejen na portále AkcniCeny.cz, ale i na iLetaky.cz. Na stránkách akčního letáku TAMDA FOODS jsou zachyceny produkty v akci napříč sortimentem s jasně označenou cenou s DPH. Pokud je zboží nabízeno ve více variantách (vůně, příchutě atd.), najdete u něho podrobný výčet možností s číselným označením.  

Toužíte-li po co nejvýhodnějších cenách a rozšířenou nabídku akcí, založte si zdarma Zákaznickou kartu TAMDA FOODS. Expresní registrace trvá pouhých 5 minut. Zákaznická karta TAMDA FOODS vám bude vystavena na základě kopie platného živnostenského listu a osobního dokladu (občanský průkaz, cestovní pas atd.). Držitelé Zákaznické karty TAMDA FOODS nakupují za nižší ceny a jsou informováni o akcích TAMDA FOODS i pomocí sms či jiných zpráv.

TAMDA FOODS prodává své zboží nejen prostřednictvím prostorných hypermarketů, ale můžete si ho i díky službě TAMDA EXPRESS objednat. Abyste mohli využívat doručení až do vašeho obchodu do 24 hodin po Praze a do 48 hodin mimo Prahu, musíte se do programu zaregistrovat. Poté stačí pomocí efektního vyhledávání zboží objednat a počkat na doručení. Platíte až po obdržení nákupu.

První hypermarket TAMDA FOODS Cash & Carry byl otevřen 29. března 2011 v OC Sapa v Praze. Než k tomuto významnému kroku došlo, budovalo několik lidí z Vietnamu silné základy pro pevnou obchodní značku TAMDA FOODS. V průběhu let se TAMDA FOODS rozšiřovala až do dnešní podoby. V České republice najdeme již tři hypermarkety TAMDA FOODSPraha, Brno a Ústí nad Labem.

Otevírací doba v TAMDA FOODS:

TAMDA FOODS Praha

  • pondělí až pátek - 9:00 až 19:00, sobota a neděle - 9:00 až 20:00

TAMDA FOODS Brno

  • pondělí – zavřeno, úterý až pátek – 9:00 až 19:00, sobota a neděle – 9:00 až 20:00

TAMDA FOODS Ústí nad Labem

  • pondělí až neděle – 8:00 až 21:00

Otevírací doba během státních svátků se v rámci maloobchodu řídí platným zákonem. Pro velkoobchod je stanovena otevírací doba pro daný státní svátek více najdete na AkcniCeny.cz.

Toužíte-li vybírat z více než 40 000 produktů za bezkonkurenční ceny (potraviny, nápoje, drogistické zboží a potřeby pro domácnost) zavítejte do některého ze tří hypermarketů TAMDA FOODS v Praze, Brně či Ústí nad Labem. Kromě přehledně vystaveného sezónního a tematického zboží, můžete prozkoumat nabídku nealkoholických nápojů, čistících prostředků, sladkostí, instantních jídel, ovoce a zeleniny, mléčných výrobků a mnoha dalšího. Nespočet akčních nabídek a akcí tematicky rozřazených najdete v týdenních akčních letácích TAMDA FOODS. Pokud si chcete před odchodem do TAMDA FOODS důkladně akční leták TAMDA FOODS prostudovat, podívejte se na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.