Letáky Mountfield


Mountfield

V Mountfieldu si přijde na své každý zahrádkář, chalupář či milovník zvířat, protože společnost Mountfield se zaměřuje na prodej zahradní techniky, bazénů a vybavení pro dům a zahradu. V prodejních centrech Mountfield najdete i elektrokola či potravu pro psi a kočky.

Společnost Mountfield ve svých prodejních centrech a na e-shopu nabízí nejen kvalitní značkové zboží od renomovaných zahraničních výrobků, ale vlastní produkty, protože Mountfield je prostřednictvím dceřiných společností i výrobce zahradní techniky, bazénů a bazénových příslušenství.

Cílem společnosti Mountfield je spokojený zákazník, pro kterého je Mountfield první volbou při nákupu zahradní techniky nebo rodinného bazénu. Proto Mountfield poskytuje široké spektrum kvalitního zboží a celou řadu praktických služeb. Z oblíbeného zboží v Mountfield jmenuje například zahradní techniku a nářadí, pěstitelské potřeby, zahradní nábytek, bazény a bazénové příslušenství, vířivky, nářadí, zahradní grily, motorové pily, kola, elektrokola či elektrokoloběžky, vína a destiláty, krmivo a potřeby pro kočky a psy, sezonní dekorace atd.

Služby Mountfield:

 • Servis a prodej na jednom místě – každé z prodejních center disponuje i servisním střediskem
 • Kvalifikovaný a proškolený personál – zeptejte se na radu odborníka
 • Doprava po celé České republice – všechny výrobky označené speciálním symbolem ve tvaru nákladního auta vám Mountfield pomůže odvést domů
 • Posezónní servisní prohlídka zdarma
 • Sestavení a zprovoznění strojů
 • Doprava a profesionální stavba bazénů
 • Servisní výjezdy
 • Zazimování a odzimování rodinných bazénů
 • Splátkový prodej
 • Nadstandartní záruka – až 7 let
 • Prodej dárkových poukázek
 • Produktové řady výrobků – roztřízení (a označení) do tří uživatelských kategorií – Premium line, Comfort Line a Economy line – vám ušetří čas i peníze

Potřebujete se před nákupem zahradní techniky či bazénů inspirovat? Prohlédněte si Mountfield katalog, který vychází každý rok a přináší celou řadu dobrý rad, nápadů a motivace pro jaro, léto, podzim i zimu. Aby nakupování v prodejnách Mountfield bylo co nejvýhodnější, přináší Mountfield jedinečné slevy a akční nabídky. Například, téměř každý zná výprodejovou akci „Vše za 1/3“. Pokud rádi procházíte akční letáky, zavítejte na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Tím ale slevové hýčkání nekončí. Věrnostní program Mountfield nabízí mnoho benefitů, jakou jsou neuvěřitelně nízké Klubové ceny, jenž Mountfield označuje za zboží skoro „zadarmo“. Abyste do Věrnostního programu mohli vstoupit, musíte získat Zákaznickou kartu. Registrovat se můžete jak on-line, tak v prodejnách Mountfield.

První prodejnu Mountfield jste mohli navštívit v Mnichovicích v roce 1991. kdy zakladatel Ivan Drbohlav otevírá malý obchod se sekačkami. V průběhu let došlo k mnoha významným milníkům, a to například narození maskota Bédi Trávníčka roku 1995, zrod Kola štěstí v roce 1996 či spuštění e-shopu v roce 2001. Za více jak 30 let fungování Mountfield vyrostl a z malého obchodu se stal největší český a slovenský prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu.  Aktuálně společnost Mountfield provozuje síť 74 vlastních prodejních center v České republice a na Slovensku.

Všechny prodejní centra Mountfield jsou otevřeny 7 dnů v týdnu. Otevírací doba v Mountfield během státních svátků se řídí platným zákonem.

Otevírací doba Mountfield:

 • Prodejní centra Mountfield: Po až Pá – 9:00 až 18:00, So a Ne – 9:00 až 17:00
 • Servisní střediska Mountfield: Po až Pá – 9:00 až 18:00, So a Ne – 9:00 až 13:00

Sekačky, zahradní nábytek, pěstitelské potřeby, elektrokola, bazény, motorové pily, chovatelské potřeby, zahradní grily, vertikutátory a provzdušňovače trávníků patří mezi nejoblíbenější položky z nabídky společnosti Mountfield. Navštívit můžete 74 prodejních center Mountfield v ČR i na Slovensku. Pohodlné nakupování z domova umožňuje e-shop Mountfield, jenž je v provozu 24/7. Inspiraci a rady poskytuje jak školený personál, tak Mountfield Katalog. Máte rádi akční letáky? Zavítejte na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.