Letáky Comfor


COMFOR

„Poskládáme vaši IT domácnost“, slibuje síť prodejen s výpočetní technikou COMFOR. První zákazníci se mohli se službami a nabídkou společnosti setkat již v roce 1992, kdy se síť prodejen jmenovala ESCOM. V roce 1998 došlo k přejmenování a přetransformování na značku COMFOR, jak ji známe i dnes.

Síť prodejen COMFOR vyhledávají zákazníci hned z několika důvodů, mezi které patří široká nabídka nejnovější IT techniky, profesionální služby a kvalitní poradenství a servis. Navíc nemusíte chodit moc daleko, protože síť COMFOR naleznete na 150 prodejních místech napříč Českou republikou. Velkou výhodou je, že COMFOR se nachází v nejvýznamnějších nákupních centrech. Otevírací doba obchodů z prodejní sítě COMFOR se řídí požadavky dané lokality či obchodního centra.

Aby vám byl COMFOR opravdu co nejblíže, nakupovat lze i prostřednictvím e-shopu COMFOR, který je vám k dispozici každý den. Z pohodlí domova můžete vybírat zboží v několika přehledných kategorií:

  • Telefony, tablety a hodinky
  • Notebooky, 2v1, PC
  • PC doplňky
  • Příslušenství
  • Herní zóna
  • Elektro
  • Revimarket (nové produkty, rozbalené a prověřené, revitalizované výrobcem, revitalizované společností COMFOR STORES)

COMFOR svoje zákazníky neochuzuje ani o atraktivní akční nabídky. Na webu značky COMFOR se nachází magická kolonka „% trháky“, kde najdete ty nejžhavější akce a slevy. Hledáte akční leták? Akční leták COMFOR je vyvěšen nejen na webu sítě prodejen COMFOR, ale i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, kde na vás čekají i stovky dalších akčních letáků.

Velkou doménou sítě COMFOR je fundovaná a bohatá nabídka služeb. Mezi oblíbené patří on-line podpora, servisní služby na prodejně, pojištění proti poškození, pojištění prodloužené záruky, doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč, pohodlná reklamace bez starostí, blog se zajímavostmi a tipy v oblasti IT. Blog COMFOR doslova přetéká radami a inspirací. Nenašli jste zde potřebnou informaci? Obraťte se na infolinku COMFOR, kde jsou vám školení zaměstnanci k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin. Stále vyhledávanější je služba „chytrý pronájem“, kde si vyberete zařízení podle vašich potřeb. Po ověření vaší schopnosti pravidelně platit za pronájem vám bude zboží doručeno a vy můžete v klidu pracovat.

Sháníte nový notebook, hodinky, počítač, mobilní telefon či baterie? Podívejte se do některého z obchodů COMFOR či e-shopu COMFOR. Síť prodejen COMFOR slibuje, že navrhne, připraví, zabezpečí, pečuje a servisuje vaši IT domácnost. Slevy a výhodné nabídky se skrývají v revimarketu, záložce „% trháky“ a v akčním letáku COMFOR, který můžete prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.