Letáky TETA drogerie


Teta drogerie

„Vaše česká drogerie“, tento slogan naleznete na každém akčním letáku Teta drogerie. Aktuálně si potěšení z nákupu můžete dopřát ve více jak 500 prodejnách Teta drogerie napříč Českou republikou. Teta drogerie uspokojí potřeby celé domácnosti, a to od tělové, vlasové a dekorativní kosmetiky přes úklid, praní, papírnictví či potraviny a potřeby do kuchyně až po sezónní sortiment.

Teta drogerie klade velký důraz na vysoký podíl českých výrobků ve svém sortimentu.  Široká nabídka zboží z oblasti kosmetiky a drogerie je nabízena jak prostřednictví prodejen Teta drogerie, tak i na e-shopu Teta drogerie. Opravdu obsáhlý sortiment Teta drogerie je pro přehlednost rozdělen do několika kategorií, a to Úklid, Praní, Péče a zdraví, Hygiena, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová péče, Krása a parfémy, Pánský svět, Papírnictví, Mazlíčci, Sezóna, Potraviny, kuchyně a Děti.

Vzhledem k tomu, že je Teta drogerie s více jak 500 prodejnami největší sítí drogerií v ČR, pyšní se Teta drogerie celou řadou vlastních a exkluzivních značek:

 • Ameté – značková tělová a vlasová kosmetika se zaměřením na sprchové gely, tekutá mýdla, koupele, péči o tělo, péči o ruce, intimní hygienu a péči o vlasy
 • Ellie – značka pleťové kosmetiky. Ellie poskytuje péči všem typům pleti a rtům, je proti vráskám a má anti-akné účinky. Obrátit se na značku Ellie lze i v případě, že potřebujete hydrataci normální a suché pleti či výživu suché a citlivé pokožky
 • Floré – certifikovaná přírodní kosmetika. Vyzkoušet můžete například sprchový olej rakytník & arganový olej, bylinný čistící pleťový gel bílá lilie & zelený čaj, bylinnou květovou vodu růže, bylinný dvoufázový odličovač levandule atd.
 • 4WARD – kvalitní kosmetika určená mužům za příjemné ceny
 • DentaMAX – dentální hygiena pro děti u dospělé slibující zdravá ústa a úsměv pro celou rodinu
 • Happy Kids – kosmetika vhodná pro citlivou dětskou pokožku. Sortiment Happy Kids čítá sprchové gely, pěny či šumivé bomby do koupele, gely na ruce, dětský vlhčený toaletní papír a mnoho dalšího
 • Happy Mimi – značka Happy Mimi pečuje o pohodlí dětí i maminek. Pod značkou Happy Mimi se skrývá nejen široká kolekce plenek, ale i vlhčené ubrousky, jednorázové bryndáčky či prsní vložky
 • Helios Herb – chystáte se vyrazit za sluníčkem? Vysoce kvalitní sluneční kosmetika Helios Herb pečuje o zdraví pokožky celé rodiny
 • Innese – myslí na ženy a poskytuje jim spolehlivou ochranu (slipové vložky, inkontinenční vložky …)
 • BactoSTOP – ochraňte se proti virům a bakteriím prostřednictvím gelů na ruce, dezinfekčních mýdel a vlhčených ubrousků či dezinfekčních čističů značky BactoSTOP
 • Reskito – repelenty, repelentní náramky i gel po bodnutí hmyzem nabízí Reskito
 • VIX – vitamínová bomba pro vaše zdraví
 • Q-Clean, Q-Home, Q-Power, Q-Soft – pomoc při úklidu a péči o domácnost

Slevy a výhodné nabídky jsou v prodejnách Teta drogerii poskytovány v několika formách. K základům bezesporu patří akční leták Teta drogerie vycházející jednou za dva týdny. Na stránkách akčního letáku Teta drogerie naleznete nejen akční zboží z oblasti kosmetiky a drogerie, ale i zdravé potraviny, produkty podporující zdraví, krmiva pro kočky a psy či sezónní nabídku. Akční leták Teta drogerie si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. K oblíbeným akcím Teta drogerie patří stovky produktů zařazených do skupiny „Dlouhodobě nízké ceny“. Opomenut nesmí zůstat ani Teta magazín plný inspirace a výhodných produktů.

Chcete ušetřit ještě více? Tak vstupte do Teta Klubu. K výhodám Teta Klubu patří celkové SLEVY pro členy Teta klubu až 50 %, extra slevy za nasbíraní body, slevy z Teta magazínu, po přihlášení dítěte narozeninová sleva (program Brouček) či káva ZDARMA k nákupu.

Prodejny Teta drogerie nabízí i celou řadu doprovodných služeb:

 • kosmetický koutek, kde si můžete vyzkoušet výběr dekorativní kosmetiky
 • výměna náplně do SodaStream
 • tisk fotografií z různých paměťových medií přímo ve vybraných prodejnách Teta drogerie označených „Teta foto Ihned“
 • podpora nákupů s dětmi (dětský koutek, snadný přístup s kočárkem, ubrousky pro děti k použití zdarma atd.)
 • prodej Dárkových poukázek Teta drogerie v hodnotě 300 a 500 Kč
 • bezhotovostní platba kartou a výběr hotovosti CashBack 
 • balení dárků na prodejně Teta drogerie
 • dobití kreditů mobilních telefonů
 • výdejní místo lékárenských e-shopů - sLeky.cz, Apotek.cz

Otevírací doba Teta drogerie je individuální a záleží, kde se daná prodejna Teta drogerie nachází. Otevírací doba Teta drogerie během státních svátků se řídí platným zákonem, který nařizuje prodejnám větším než 200 m2 mít během určených státních svátků zavřeno.

Historie Teta drogerií sahá do roku 1992, kdy byla založena společnost p.k.Solvent, která značku provozuje. V roce 2000 p.k.Solvent zakládá novou maloobchodní síť Teta, která se během (bezmála) čtvrt století rozrostla do dnešní podoby, tedy přibližně 510 prodejen Teta drogerie napříč Českou republikou. Zajímavost pro fanoušky akčních letáků je, že první roznášení letáků pod značkou Teta proběhlo roku 1997. Teta drogerie navíc působí i na Slovensku a vedle Teta drogerií vznikl i řetězec Top Drogerie.

Péče o tělo, vlasy, pleť a zuby, plenky a dětská kosmetika, čistící prostředky či kuchyňské utěrky, to vše a mnohem více naleznete v regálech prodejen Teta drogerie. Řetězec Teta drogerií klade důraz na pohodlný, výhodný a kvalitní nákup. Inspiraci přinesou akční letáky Teta drogerie, které vám pravidelně přináší AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, či tématy naditý Teta magazín.