Letáky H&M

Letáky H&M

Omlouváme se, ale pro H&M nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:H&M

Erling Persson založil společnost H&M v roce 1947. Tehdy se Persson zaměřoval výhradně na cenově dostupnou módu pro ženy a obchod se nazýval pouze „Hennes“. Pánské oddělení a M názvu bylo připojeno až o několik let později. Postupem času se z Hennes & Mauritz stalo pouhé H&M. V současnosti působí H&M na 76 trzích po celém světě.

Společnost H&M expandovala i do České republiky. Navštívit můžeme několik desítek obchodů ve všech koutech republiky. Otevírací doba H&M prodejen je individuální a odráží požadavky dané lokality. K dispozici je i e-shop H&M, který je otevřen nepřetržitě. Nabídka zboží H&M se rozrostla a po boku módy pro ženy a muže můžeme najít sortiment vhodný pro děti a miminka, kosmetiku, sportovní oblečení či H&M HOME.

Nákup cenově dostupného oblečení, doplňků a potřeb do domácnosti je podpořen akcemi, výprodeji a věrnostním programem H&M. Členové věrnostního programu H&M získají 10% slevu na první nákup, body za nákupy směnitelné za bonusové poukazy, slevy a ceny pro členy, pozvánky na akce, narozeninovou slevu, přístup ke speciálním kolekcím a mnoho dalšího. Členství v H&M věrnostním klubu se dělí na dvě úrovně, a to základní a Plus. Akční nabídka na oblečení a doplňky je souhrnně prezentována v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Velkým pomocníkem při nákupu v H&M je mobilní aplikace H&M. Po stažení tohoto jedinečného asistenta získáte nedocenitelného parťáka během nákupu v H&M. Například funkce Scan & Find vám umožní po naskenování čárkového kódu zjistit dostupnost zboží v e-shopu, na prodejnách i informace o velikostech či jiných barvách. Líbí se vám outfit světoznámé celebrity či vaší kamarádky? Funkce Vyhledávání podle vzhledu vám po nahrání příslušné fotografie nabídne seznam odpovídajících nebo podobných kousků dostupných v H&M.

H&M klade velký důraz na udržitelnost. „Přiznejme si to. I když módu milujeme, má obrovský dopad na životní prostředí a komunity po celém světě. Víme, že musíme sehrát velkou roli v tom, abychom pomohli tomuto odvětví se posunout vpřed udržitelnějším způsobem. Proto usilovně pracujeme na pozitivních změnách a podnikáme kroky k menší ekologické stopě a udržitelnému stylu v celosvětovém měřítku. Společně můžeme učinit módu udržitelnější & udržitelnost módnější,“ vzkazuje H&M. Kromě udržitelné módy zásobuje H&M své zákazníky a fanoušky tipy a triky, jak spravit, předělat a oživit oblečení, aby déle vydrželo a bylo originální. Další balík inspirace přináší H&M prostřednictvím H&M magazínu a svých sociálních sítí.

Košile, kalhoty, sukně, šátky, talíře, dekorace, bytový textil a mnoho dalšího nabízí společnost H&M ve svých kamenných obchodech i na e-shopu. H&M vychází vstříc i těm, kteří chtějí darovat módu a nabízí jak v prodejnách H&M, tak i na e-shopu H&M Dárkové karty H&M. Nákupy si můžete zpříjemnit akcemi, výprodeji, členstvím ve věrnostním klubu H&M či prozkoumáním akčních letáků, které najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.