Letáky Optika Lentiamo


Optika Lentiamo

Historie optiky Lentiamo se začala psát v roce 2008, kdy byl spuštěn on-line obchod VašeČočky.cz, který byl roku 2020 přejmenován na Lentiamo.cz. Vývoj ovšem zaznamenal nejen e-shop Lentiamo, ale i nabízený sortiment a možnost nakupování v kamenných prodejnách.

Lentiamo, nyní největší prodejce kontaktních čoček v Evropě, rozšířil svoji dostupnost do dalších šestnácti zemí v Evropě (Slovensko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Itálie, Velká Británie, Irsko, Francie, Dánsko, Švédsko, Španělsko, Rumunsko, Řecko, Bulharsko, Belgie a Nizozemsko). 

Portfolio Lentiamo se postupně rozrostlo o slunečních brýle, dioptrické brýle, blue light brýle a další nezbytné příslušenství. Optika Lentiamo v roce 2019 přidala k e-shopu optika Lentiamo.cz i první kamennou prodejnu Lentiamo v Praze a o dva roky později v Brně.

Otevírací doba Lentiamo v Praze je nastavena pondělí až pátek od 10:00 do 18:00 hodin. V Brně má Lentiamo otevřeno v pondělí a pátek od 10:00 do 17:00 hodin a v úterý, ve středu a čtvrtek od 10:00 do 18:00 hodin.

Nabídka na Lentiamo.cz se dělí do několika základních kategorií:

  • Kontaktní čočky – zde lze vybírat kontaktní čočky podle doby nošení, typu či značky. Nechybí ani příslušenství, tipy a inspirace
  • Dioptrické brýle – dámské, pánské, dětské i unisex. I zde na vás čekají speciální podkategorie, tentokrát zaměřené na použití, značku či tvaru obrouček
  • Sluneční brýle – optika Lentiamo zohledňuje tvar obrouček, typ čoček, značku či použití
  • Brýle na počítač – dámy i páni mohou prozkoumat blue light brýle různých značek a tvarů
  • Příslušenství – roztoky na čočky a další doplňky
  • Bonusové zboží – dárky, odměny za nákupy

Poslední jmenovaná položko, tedy „Bonusové zboží“, je určeno pro věrné zákazníky Lentiamo, kteří jsou registrování v Bonusovém programu Lentiamo. Za každých 10 Kč nákupu získáte na své věrnostní konto Lentiamo 1 bonusový bod. Body lze následně vyměnit za poutavé dárky a odměny. Bonusové body lze získat speciální aktivitou na sociálních sítích (Instagram nebo Facebook) či přihlášením k odměru newsletteru Lentiamo. Díky newsletteru Lentiamo se navíc dozvíte o všech novinkách, akcích a slevách Lentiamo. Akční letáky s jedinečnou nabídkou najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Velkou výhodnou nákupu v optice Lentiamo je mnoho let zkušeností, miliony spokojených zákazníků a tým odborníků, optimetristů a dalších specialistů Lentiamo. Kromě osobního kontaktu a fundovaných rad v prodejnách Lentiamo najdete nespočet tipů k nákupu, recenzí či informací o akcích na blogu Lentiamo.

Lentiamo služby:

  • Vyzvednutí zdarma a platba kartou – optika Lentiamo
  • Zhotovení brýlí do 24 hodin – platí při výběru brýlové čočky, které jsou skladem
  • Aplikace měkkých kontaktních čoček – měření zraku, změření zakřivení rohovky a výběr vhodného typu kontaktních čoček
  • Služby optometrie – vyšetření zrakových funkcí, stanovení dioptrické korekce a aplikace kontaktních čoček

Chcete darovat péči o zrak či nové brýle a čočky svým blízkým či spolupracovníkům? Dárkový poukaz Lentiamo je ideální volbou. Dárkový poukaz Lentiamo v elektronické podobě je k dostání v e-shopu Lentiamo v hodnotách od 500 Kč do 8000 Kč.

Kontaktní čočky, dioptrické a sluneční brýle značky Lentiamo, Vogue, Hugo Boss, Emporio Armany, Michael Kors, Gucci, Clariti, Air Optix, Lenyou a mnohých dalších nakupují miliony zákazníků optiky Lentiamo, a to jak u nás, tak v dalších šestnácti evropských zemích. Knihy, krásnou přírodu, dekorace či umění z dávných dob i současnosti můžete obdivovat do posledního detailu. Nákupy v Lentiamo navíc zpříjemní ochotní odborníci, rady, tipy, Bonusových program Lentiamo či slevové akce. Akční letáky plné slev jsou vyvěšeny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.