Letáky Lékarny Medifin


EUC Lékárna (dříve Lékárny Medifin)

Lékárny EUC, dříve známé jako Lékárny Medifin, provozuje zdravotnická skupina EUC, která tvoří největší síť ambulantních klinik v České republice. EUC působí v 25 zdravotnických zařízeních, 13 mamocentrech, 11 laboratořích a ve více jak 20 lékárnách. EUC Lékárny se nachází ve všech koutek České republiky a samozřejmostí je i e-shop, který je vám k dispozici každý den v týdnu.

Sortiment EUC Lékáren a e-shopu EUC Lékárna se dělí na:

  • Volně prodejné léky
  • Doplňky stravy
  • Hygiena a kosmetika
  • Děti a maminky
  • Čaje, potraviny, nápoje
  • Zdravotnické prostředky a potřeby
  • Veterinární potřeby
  • Poukazy na laboratorní a zdravotnické vyšetření

Kromě této široké nabídky zboží, poskytují EUC Lékárny možnost rezervace eReceptu. Virtuální EUC Lékárna nabízí i praktickou službu Lékař on-line 24/7. V případě využití služby Lékař on-line 24/7 vás EUC Lékárna spoji s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru a vy se ho můžete z pohodlí svého domova zeptat na to, co vás trápí ohledně zdraví, jako je např. migréna, krev ve stolici, problémy s močovými cestami, zpožděná menstruace, vyrážka, vakcinace atd.

Pokud vás zajímá, jak ušetřit při nákupu v EUC Lékárně, máte hned několik možností. V záložce „akce“ na vás čeká celá škála slev a speciálních nabídek, jako jsou výprodeje či nabídky s dárkem. Nechybí ani oblíbený akční leták EUC Lékárna. Stránky akčního letáku EUC Lékárna přináší celou řadu slevových nabídek i seznam EUC Lékáren. Akční leták EUC Lékárna si můžete prolistovat na AkcniCeny.cz a iLeaky.cz. Další z možností je vstup do věrnostního klubu EUC Lékárny „moje EUC“. S moje EUC získáte mnoho benefitů, mezi které patří rezervace objednávek v EUC Lékárnách, nulový doplatek na vybrané léky, sleva 30 % na 5 produktů měsíce, každý měsíc osobní kupóny 3 za cenou dvou či sleva na vybraná laboratorní vyšetření. Veškeré informace, slevy a dárky budete mít vždy k dispozici a přehledně před sebou díky mobilní aplikaci moje EUC (ke stáhnutí na Google Play a App Store.

Otevírací doba kamenných EUC Lékáren je individuální, protože ctí požadavky daného místa. Otevírací doba e-shopu EUC Lékárna není omezen.  Kvality a spolehlivost e-shopu EUC Lékárna potvrzují i spokojení zákazníci, kteří na portále Heureka udělili e-shopu téměř maximálně kladné hodnocení.

Zubní kartáčky, hřejivé náplasti, volně prodejné léky, repelenty, čaje, plenky a mnoho dalšího kupují zákazníci EUC Lékáren napříč Českou republikou. Ušetřit při nakupování na e-shopu i v kamenných prodejnách EUC Lékárna můžete prostřednictvím akcí, akčního letáku EUC Lékárna či aplikace a věrnostního klubu moje EUC. Akční leták EUC Lékárna v elektronické podobě se nachází na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.