Letáky C&A

Letáky C&A

Omlouváme se, ale pro C&A nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:C&A

Svým zákazníkům C&A nabízí cenově dostupné oděvy v nejnovějších stylech a módě, a to jak na e-shopu C&A, tak i v síti kamenných prodejen C&A. Nabídka C&A uspokojí muže, ženy, děti i miminka. Zvláštní pozornost je věnovaná vlastním značkám C&A, a to především kolekci Clockhouse.

C&A se snaží naplňovat potřeby každého zákazníka a vytvářet módu s pozitivním dopadem na planetu. C&A si klade za cíl každý den dodávat ty nejlepší produkty, přinášet příjemné nákupní zážitky a jedná s ohledem na budoucnost.

Nakupování v e-shopu C&A je velice pohodlné, protože zboží je nejen rozděleno do základních kategorií, jako jsou muži, ženy, děti a miminka, ale využít lze i pomoci praktických filtrů. Nabídku produktů na C&A lze proto seřadit podle ceny, velikostí a barev. Společnost C&A přidala do filtrace i další speciální možnosti, jako jsou svrchní materiály, límce, výstřihy, délky rukávů, vzory, střihy a mnoho dalšího.

Pro ty, kdo chtějí ušetřit jsou na C&A připraveny lákavé slevy a výprodeje. Navíc, dokonce i slevy si můžete tzv. vyfiltrovat, a to pod 30 %, 30 % - 50 % a 50 % - 70 %. Toužíte po dalších slevách? Přihlaste se k odběru newsletteru C&A a získáte jako pozornost slevu 15 % na další nákup. Akční letáky plné slev a akčních nabídek na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

On-line obchod C&A v EU zasílá zboží do několika zemí, a to Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Maďarsko, Portugalsko, Řecko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko a Švédsko. Při nákupu zboží nad 29 € poskytuje C&A doručení zdarma na vámi zvolenou adresu. Službu Click & Collect, kdy je možné, si zboží zakoupené přes internet vyzvednout v obchodě, zatím C&A v ČR nenabízí.

Vedle internetového obchodu C&A, který je otevřen 24 hodin 7 dnů v týdnu provozuje C&A stovky (bezmála 1600) všeobecných a specializovaných obchodů po celé Evropě. Vzhled svých prodejen C&A nepodceňuje a preferuje příjemný, světlý a moderní styl. V současnosti v České republice najdeme 40 prodejen C&A. Otevírací doba obchodů C&A je individuální.

Rodinnou firmu C&A, jenž se věnuje vyvíjení módy po celé generace, založili bratři Clemens a August (jejich jména se odráží i v názvu společnosti). Příběh C&A se začal psát roku 1841 ve městě Sneek v Nizozemí.  Na konfekční oblečení se C&A zaměřuje od roku 1890. Během následujících let se společnost C&A rozrostla do dnešní podoby a rozšířila se do 20 evropských zemí, do Ameriky i Asie. První obchod C&A v České republice byl otevřen roku 1999. Aktuálně u nás můžeme navštívit 40 prodejen C&A.

Svetry, košile, sukně, dupačky, trika, šály a mnoho dalšího vkládají do svých košíků spokojení zákazníci rodinné firmy C&A. Nákup v internetovém obchodě C&A si mohou zájemci zpříjemnit praktickým filtrováním, slevami a výprodeji. Další akční položky objevíte v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.