Letáky PharmaPoint


PharmaPoint

Sdružení lékáren PharmaPoint se řídí heslem „Zdraví o krok blíž!“, a to již od roku 2012. Lékárny PharmaPoint nabízí balíček služeb a zboží, který v sobě snoubí moderní trendy i tradici. Prioritou PharmaPoint je spokojený pacient.

Sít lékáren PharmaPoint poznáte na první pohled, a to díky charakteristickému modrozelenému logu. Aktuálně je po celé České republice rozmístěno více než 230 poboček PharmaPoint, které nabízí:

  • široký sortiment zboží – léčiva, doplňky stravy, dermokosmetika atd.
  • individuální přístup
  • odbornost, jenž je podpořena nepřetržitým studiem o profesionálním rozvojem
  • poradenství a další doplňkové služby
  • rezervace léků z eReceptu s následný vyzvednutím ve vybrané lékárně

Poradna PharmaPoint se specializuje na témata, jako jsou chřipka a nachlazení, bolest, imunita a zažívání. Otázky pacientů se nejčastěji zaměřují na alergie, interakce, horečku, imunitu, děti, bylinky, těhotenství a kojení, průjem, spánek, kašel a bolest v krku a na mnohé další zdravotní problémy.

Aby bylo nakupování v lékárnách PharmaPoint co nejvýhodnější, vydává PharmaPoint pravidelný akční leták. Na stránkách akčního letáku PharmaPoint najdete několik desítek produktů v akci. Na výběru slev a akcí se odráží i sezónní potřeby. Vždy aktuální akční leták PharmaPoint si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Dalším lákadlem a výhodným parťákem při nakupování v PharmaPoint lékárnách je Věrnostní program výstižně pojmenovaný „Zdraví o krok blíž“. Věrnostní program PharmaPoint slibuje nejen speciální akce, klubové ceny a slevové kupóny, ale i praktické hlídání kombinace léků.

Chcete se nechat inspirovat a získat několik užitečných rad? Začtěte se do Magazínu PharmaPoint. Na hravé duše zde dokonce čeká soutěžní křížovka o ceny podporující naše zdraví. Magazín PharmaPoint je vám k dispozici jak v tištěné, tak i elektronické podobě na webu PharmaPoint.

Otevírací doba lékáren sdružených do sítě PharmaPoint není pevně stanovena a podléhá kritériím tamní komunity a místa. Otevírací doba PharmaPoint během státních svátku se nemusí podřizovat zákonu, jenž ovlivňuje ostatní maloobchodní prodejny.

Léky, kapky do nosu, bezlepkové pečivo či bezlepkový kypřící prášek do pečiva a mnoho dalšího pořídíte v PharmaPoint. Levné nakupování v síti PharmaPoint je podpořeno akčním letákem a Věrnostním program PharmaPoint. Pokud zvolíte první možnost, určitě zavítejte na AkcniCeny.cz či iLetaky.cz, kde je akční leták PharmaPoint vyvěšen v elektronické podobě.