Letáky ETA

Letáky ETA

Omlouváme se, ale pro ETA nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:ETA

ETA – tady je doma. Oblíbená tradiční česká značka ETA klade důraz na kvalitu, chytrá řešení, design a tradici. Společnost ETA má ve svém portfoliu přibližně 240 výrobků, provozuje několik desítek prodejen ETA a nabízí své zboží v partnerských prodejnách, jako jsou Alza.cz, Datart či MALL.cz. Zákazníci nejsou ochuzeni ani o komfort nakupování z domova, a to prostřednictvím e-shopu ETA.

ETA během svého rozvoje rozšiřovala a specifikovala svoji nabídku zboží, až do dnešní, aktuální podoby. Sortiment společnosti ETA se dělí do čtyř základních kategorií, které nabízí celou řadu dalších možností:

  • Domov a úklid – vysavače, žehličky, ventilátory, pračky, sušičky, LED žárovky, stolní LED lampy, baterie, váhy na zavazadla, parní čističe, mobilní klimatizace, zvlhčovače vzduchu, aroma difuzéry, čističky vzduchu, čističe oken, teplovzdušné konvektory
  • Kuchyně a vaření – kuchyňské roboty, mixéry a šlehače, domácí pekárny, sušičky ovoce, kávovary a káva, vaření, pečení a grilování, příprava nápojů, příprava a skladování potravin, mikrovlnné trouby, chladničky a mrazničky, myčky nádobí, vinotéky
  • Péče o tělo – elektro dečky, kulmy, holící strojky, žehličky na vlasy, péče o chodidla a paty, fény, tlakoměry, osobní váhy, IPL epilátory, zastřihovače vlasů, zastřihovače vousů, zastřihovače chloupků, ústní sprchy, zubní kartáčky, péče o pleť, masážní pistole
  • Příslušenství – příslušenství pro péče o vlasy, mixéry a šlehače, sendvičovače, elektrické pánve a pečení, parní hrnce, mikrovlnné trouby, ohřívače vody, kávovary, kuchyňské roboty, čističky vzduchu, kuchyňské mlýnky, nádobí, péče o chrup, sušičky potravin, svářečky fólií, vysavače, fritézy, grily, pekárny a nádobí, odšťavňovače, čistící prostředky

Vybírat z tohoto nezměrného objemu zboží lze 24/7 na e-shopu ETA. Budete-li potřebovat poradit, můžete se obrátit na školený personál na zákaznické lince ETA, která je v provozu pondělí až pátek od 8:00 do 20:00 hodin a o víkendu od 9:00 do 20:00 hodin. Po objednání zboží lze zvolit celou škálu možností doručení, včetně osobního vyzvednutí na prodejně či vlastní dopravu ETA s nadstandartními službami.

K dispozici je i několik desítek prodejen ETA, které najdete ve všech koutech České republiky. Velkým plusem prodejen ETA je, že většina z nich se nachází v obchodních centrech a jsou otevřeny v sobotu i neděli. Obecně se otevírací doba prodejen ETA řídí požadavky dané lokality. Výrobky ETA seženete i v partnerských prodejnách, jako jsou například Alza.cz, Datart či MALL.cz.

Aby bylo nakupování ETA spotřebičů co nejatraktivnější, pořádá společnost ETA mnoho lákavých akcí a slev. Mezi populární akce bezesporu patří dárek k nákupu, dotace za nákup úsporných spotřebičů či slevové kódy a kupóny. Akční letáky s nabídkou elektrospotřebičů najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Mezi další výhody nakupování zboží značky ETA patří vysoká a technická užitá hodnota produktů ETA, za kterou stojí tým odborníků s praxí a vlastní testování, chytrá řešení opírající se o světové trendy a inovativní řešení, jedinečný design a desítky let zkušeností.

Tradiční česká značka ETA má za sebou již dlouhou cestu, která započala v roce 1943. V tomto roce založil podnikatel Jan Prošvic Elektrotechnickou akciovou společnost ESA a začal vyrábět elektrické žehličky. Registrace ochranné známky ETA proběhla již v roce 1960, ale přejmenování společnosti na ETA se uskutečnila až o 36 let později (1996). Během tohoto období vznikla žehlička ETA 211 s největší žehlící plochou na světě, do výroby byl zaveden vysavač ETA x400 a mnoho dalšího. Velký zlom proběhl v roce 2008, kdy se společnost ETA začala soustředit pouze na domácí spotřebiče a došlo ke změně loga a vzniku motta „ETA – tady je doma“. Roku 2015 byl spuštěn nový e-shop ETA, aby byla spokojenost zákazníků ETA co nejvyšší. ETA také rozšířila svoje portfolio o retro kolekci ETA Stories, která se stala i součástí televizního pořadu České televize Peče celá země.

Žehličky, odšťavňovače, vysavače, ledničky, pračky, fény a mnoho dalšího s oblibou nakupují zákazníci tradiční české značky ETA, a to jak na e-shopu ETA, v prodejnách ETA a v partnerských prodejnách. Desítky let zkušeností, kvalita, chytrá řešení a design zaručují spolehlivost a zákaznickou spokojenost. Toužíte po slevě? Prozkoumejte aktuální akce ETA, jako jsou dotace za nákup úsporných spotřebičů či dárek k nákupu nebo si prohlédněte desítky akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Chytrou volbou jsou i slevové kódy a kupóny.