Letáky Electro World

Letáky Electro World

Omlouváme se, ale pro Electro World nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:Electro World

Co byste říkali na nákup elektra bez starostí? Přesně to slibuje Electro World, největší multikanálový řetězec specializující se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích spotřebičů a příslušenství.

První Electro World v České republice vyrostl v pražském nákupním centru Metropole Zličín v roce 2002, a to v podobě velkoformátové prodejny. Mezi dva velké vývojové mezníky Electro Worldu patří přechod pod nového vlastníka (společnost Nay a.s.) v letech 2014-2015 a přibrání rebrandovaných poboček sítě K+B Expert pod křídla Electro World. Počet kamenných provozoven Electro World se tak zvedl prakticky na dvojnásobek.

Electro World uspokojí jak milovníky kamenných, tak i virtuálních prodejen. V současnosti můžete navštívit 39 prodejen Electro World napříč Českou republikou. Electro World se nachází v každém kraji. Otevírací doba jednotlivých poboček Electro World se liší, většina z nich má ovšem otevřeno od Po do Ne od 9:00 do 20:00 hodin. Podrobný seznam prodejen Electro World s otevírací dobou najdete na webu Electro World.

Preferujete-li nákupy z pohodlí domova, bezesporu oceníte přehledný a nabídkou nadupaný e-shop Electro World. Zboží v e-shopu Electro World je roztřízeno do praktických kategorií:

  • Smart Home
  • TV, foto, audio
  • Mobily, notebooky, PC
  • Velké spotřebiče
  • Malé spotřebiče
  • Dům a zahrada

Jakmile naplníte svůj virtuální nákupní košík Electro World, lze si vybrat, zda chcete zboží doručit domů nebo si ho vyzvednout na některé z prodejen či na některém z téměř 15 000 výdejních míst. Pokud se vámi vybraný produkt nachází na některé z prodejen, můžete si ho tam rezervovat. Takto rezervované zboží bude připraveno do 15 minut od objednání.

Potřebujete s nákupem poradit? Odborník na telefonu vám ochotně poradí. Experti na telefonu vám doporučí ten nejlepší model právě pro vás, vysvětlí funkce výrobku, vytvoří s vámi objednávku a zodpoví všechny vaše dotazy. Využít můžete i kontaktní formulář a specialista on-line prodeje Electro World se s vámi spojí.

Samozřejmě nechybí ani akční nabídky, leták a výprodejové produkty. Všechny tři možnosti slibují velkou úsporu. K nejoblíbenějším klasikám patří akční leták Electro World, který každý měsíc přináší několik stránek slev a výhodných nabídek. Aby vám žádná výhoda a speciální cena neunikla, podívejte se na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, kde najdete všechny aktuální akční letáky.

Mnoho dalších výhod skrývá Věrnostní karta Electro World. Věrní zákazníci Electro World se mohou radovat ze speciálních nižších cen, z procent zpět z nákupu na další nákup, elektronické archivace účtenek, okamžité výměny produktů do 1 000 Kč či vyřízení reklamace z pohodlí domova. Stáhnete-li si aplikaci Electro World z obchodu App Store nebo Google Play, budete mít pod palcem nejen virtuální Věrnostní kartu, ale i přehled o bodech a vše o historii vašich nákupů.

Electro World se pyšní i celou řadou ocenění, která odráží spokojenost zákazníků Electro World. V letech 20166 až 2022 získal Electro World titul Obchodník roku nebo titul Superbrands.

Vysavače, pračky, mobilní telefony, čtečky, lednice, klávesnice, blu-ray, žehličky a mnoho dalšího kupují spokojení zákazníci v prodejnách Electro World či na e-shopu Electro World. Prodejny Electro World se nachází ve všech krajích České republiky. Úsporu při nákupech v Electro World přináší akce, výprodeje, akční leták Electro World a Věrnostní karta Electro World. Co všechno akční leták Electro World nabízí můžete prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.