Letáky CBA prodejní družstvo


CBA prodejní družstvo

„Nákupy pro každý den“ jednoduše obstaráte v obchodech prodejního družstva CBA. Několik poboček najdete v každém kraji České republiky. Aktuální počet prodejen CBA totiž již převyšuje úctyhodné číslo 1 000. Není proto nic snazšího, než kliknout na webu CBA na seznam prodejen a najít si tu svoji.

Obsáhlý sortiment produktů nabízený v prodejnách CBA v České republice je obohacen i o více jak 400 výrobků s logem CBA. Mezi značky CBA patří:

  • Cafetero
  • Aridie
  • Amikex
  • Twist
  • Sweet Fantasy
  • Ovonela
  • Nessy
  • Hestia
  • Frest
  • Flumina

Nejen produkty těchto značek, ale i desítky dalších napříč sortimentem najdete v akčních letácích řetězce CBA. Akční leták CBA vychází pravidelně, a to ve třech verzích určených pro daný typ prodejnyakční leták CBA PREMIUM, akční leták CBA POZRAVINY a akční leták CBA MARKET.  V seznamu prodejen nejen lehce najdete, kde se nachází nejbližší CBA, ale i o jaký druh pobočky se jedná. Informace, v jaké z prodejen CBA akční leták platí, je uvedena i přímo na stránkách letáku. Za zmínku stojí i grafická úprava, protože extra sleva je v akčním letáku CBA vyvedena v červeno-žluté kombinaci, což znamená, že je nepřehlédnutelná. Akční leták CBA POTRAVINY je obohacen o „Speciální nabídky“ či o stránku plnou privátních výrobků CBA, na kterou upozorňují i roztomilé příšerky. Všechny pestrobarevné stránky akčních letáků CBA jsou k vidění i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, a to v elektronické podobě.

CBA příšerky (dalo by se říct) patří k maskotům CBA a provází nejen akčním letákem CBA, ale i soutěžemi, věrnostním programem, nákupním maratonem a dalšími jedinečnými událostmi. První ochočená příšerky CBA se jmenuje Cyril Hlavička a pomůže vyřešit každý problém. Příšerka Bim Bambule je pomocník k nezaplacení. V neposlední řade o pozornost usiluje příšerka Amél Růžovoučká, která ráda pořádá soutěže a sestavuje křížovky.

Nezapomeňte se zaregistrovat do věrnostního programu CBA a pořídit si věrnostní BIM kartu. S BIM kartou CBA sbíráte za své nákupy body, které vám vynesou slevu na produkty z věrnostního programu. Mezi další výhody věrnostního programu CBA patří snížené ceny na vybrané produkty, slevové poukázky, soutěže o zajímavé ceny a produkty šité na míru. Po přihlášení do zákaznické zóny věrnostního programu CBA získáte nejen přehled o vašem kontu, ale i možnost rezervace produktů z věrnostního programu s možností vyzvednutí na určené prodejně.

CBA pro své zákazníky připravuje i pravidelné soutěže, do kterých se můžete zapojit. Soutěže CBA jsou opravdu lákavé, v minulosti se soutěžilo například o iPhony, zásobu Ondrášovek, notebooky, tablety, koloběžky, Grily Weber a mnoho dalšího.

Řetězec CBA čítá více než 1 000 prodejen napříč Českou republikou, proto je jejich otevírací doba individuální. Otevírací doba v CBA během státních svátků podléhá platnému zákonu o otevírací době maloobchodů o ploše větších než 200 m2.

Historie společnosti CBA se začala psát v Maďarsku. Ve stejné době byla u nás založen velkoobchod Nuget, který se postupně vyvíjí. K velkému zlomu došlo roku 2003, kdy byla založena skupina AFEP sdružující maloobchodních sítí Ardanas, Foldr, Eso Market a Partner v kooperaci s velkoobchody Ekostyl, Nuget a Zava. Nyní se nacházíme pouze krůček od vzniku Družstva CBA CZ. Dva roky po svém založení se totiž AFEP stává součástí CBA International, jenž je novým držitelem franchisového konceptu CBA a vlastníkem master franchisy pro Českou republiku. Maloobchodní síť CBA vzniká sdružením v roce 2013 s cílem vybudovat stabilní síť kvalitních maloobchodů. Aktuálně seznam CBA prodejen obsahuje více jak 1 000 položek.

CBA prodejní družstvo své zákazníky hýčká věrnostním programem CBA a věrnostní BIM kartou, soutěžemi o skvělé ceny a každý měsíc vycházejícími akčními letáky. Na akčních letácích CBA jsou vyobrazeny výhodné nabídky zahrnující jak vlastní značky CBA, tak pestrou nabídku mléčných výrobků, nealkoholických nápojů, káv, lahůdek i piv za výhodnou cenu. Aktuální vydání akčních letáků CBA v elektronické podobě lze prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.