Letáky Orion


Orion

Česká rodinná firma Orion se zaměřuje na prodej kuchyňského vybavení, bytových doplňků, potřeb pro domácnost a zahradních dekorací. Orion se prezentuje heslem „Tvoříme vaši domácnost“, a to již od roku 1993, kdy byl ve východních Čechách založen malý obchod, ze kterého se časem vyvinula stabilní a prosperující firma.

„Vše, co se tu pro zákazníky připravuje a chystá, dělá se s maximální snahou o to, abychom potěšili všechny věkové kategorie, aby si každý ve škále výrobků našel favority podle osobního stylu a aby naše výrobky byly kvalitní, funkční a svým majitelům dobře sloužily,“ přibližuje svoje cíle Orion.

Nákupy v Orion lze praktikovat jak v kamenných obchodech Orion, tak ve virtuální prodejně Orion. Zboží v e-shopu Orion je třízeno do několika praktických kategorií:

  • Kuchyňské potřeby – vaření, pečení, kuchyňské pomůcky, uložení potravin, potřeby pro nápoje, zavařování, kuchyňské náčiní, krájení, vybavení kuchyně
  • Domácí potřeby – pomocníci do domácnosti, úložné prostory, úklidové pomůcky, textilní doplňky, prádlo, dárkové předměty, vybavení do koupelny
  • Stolování – hrnky, příbory, sklenice, talíře, cukřenky, podnosy, ubrousky, prostírání, fondue a příslušenství atd.
  • Nechte se inspirovat – zde najdete inspiraci k nákupu na tematické akce a příležitosti, jako jsou například Vánoce, Velikonoce, Valentýn, Den matek, Den žen, Den dětí, grilování, kempování atd.
  • Novinky – v této kategorii prezentuje Orion žhavé novinky
  • Orion vychytávky – každý měsíc přináší Orion sezónní tipy, vychytávky i recepty

Orion své zákazníky hýčká i magazíny a časopisy, a to jak v tištěné, tak i elektronické podobě. Katalogy Orion a časopisy Orion přináší na svých stránkách nespočet inspirace, tipů a vychytávek. Chcete ušetřit? Slevy Orion najdete v kategorii „Akce“. Pokud navíc prozkoumáte i akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, neunikne vám sebemenší sleva.

Mezi největší výhody nákupu v Orion patří doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč, rychlé doručení, většina zboží skladem, výběr ze 4 000 kvalitních produktů a možnost návštěvy více jak 100 prodejen Orion napříč Českou republikou. V prodejnách Orion pracuje školený personál, který vám vždy rád poradí. Kamenné prodejny Orion lze využít i jako výdejní místo. Otevírací doba Orion prodejen je individuální, e-shop Orion je v provozu nepřetržitě. Využít můžete i služeb zákaznické linky Orion, a to od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 hodin.

Termosky, kuchyňské utěrky, formy na pečení, dvoustěnné hrnky, sady hrnců a mnoho dalšího patří k oblíbeným položkám zákazníků v e-shopu Orion či kamenných prodejnách Orion. Chcete-li být informování o novinkách i žhavých tipech, zaregistrujte se prostřednictvím e-mailové adresy k odběru newsletteru Orion zdarma. Obrovská dávka slev je pro vás připravena v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.