Letáky PLUS JIP


PLUS JIP

Síť prodejen PLUS JIP s přívlastkem „váš dobrý obchod“ staví na dlouholeté a úspěšné historii. PLUS JIP se totiž do své podoby transformovalo po více jak dvacetileté činnosti pod značkou světově největšího a nejúspěšnějšího řetězce SPAR. Aby spokojenost zákazníků prodejen PLUS JIP byla co největší, využívá řetězec PLUS JIP nabyté know-how k plnění svých nesmělých cílů. K hlavním patří přinášet nízké ceny, jednoduché a příjemné nákupy, obstát v silné konkurenci, zajistit si pevnou a stabilní pozici na trhu, pokrýt zásobováním celé území České republiky a co nejvíce oslovovat zákazníky. „Budeme jedničkou na tuzemském trhu,“ popisuje svoji budoucnost PLUS JIP.

Aktuálně lze nakupovat ve více než 140 prodejnách PLUS JIP ve velkých i malých městech. Vybírat lze z opravdu obsáhlého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží denní potřeby. Kromě všeobecně rozšířených a oblíbených značek v PLUS JIP seženete i nové, vlastní značky, které nejsou k dostání v žádných nadnárodních řetězcích:

  • KVALITNĚ A VÝHODNĚ – tato řada se skládá z pečlivého výběru prvotřídních značkových výrobků za skvělé ceny. Červeno-bílým logem KVALITNĚ A VÝHODNĚ jsou označeny například kuřecí nugety, müsli tyčinky, čokolády atd.
  • EDEKA – tato prověřená evropská značka je zárukou vysoké kvality. V tomto případě hledejte na produktech bílý nápis EDEKA na modrém poli. Vyzkoušet můžete například sýry, nápoje, těstoviny, konzervované potraviny atd.
  • ELKOS – PLUS JIP neopomíjí ani kvalitní drogistické zboží za rozumnou cenu. Elkos, léty budovaná značka, myslí na potřeby nejen dospělých zákazníků, ale i těch nejmenších kluků a holčiček

Dobrou kvalitu za dobrou cenu síť prodejen PLUS JIP umocňuje i akčními a sezónními nabídkami, prezentovanými v akčních letácích PLUS JIP. Akční leták PLUS JIP přináší každé dva týdny podrobný přehled o slevách. Hned na první stránce jsou vyobrazeny výhodné nabídky naplňující heslo „Super ceny každý den“.  Akční leták PLUS JIP láká i na speciální víkendové slevy platící od pátku do neděle. Už víte, co v PLUS JIP nakoupíte? Inspirujte se akčním letákem PLUS JIP na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Aby bylo nakupování v prodejnách PLUS JIP nejen výhodné, ale i hravé, pořádá řetězec PLUS JIP příležitostně soutěže a lákavé ceny.

Řetězec PLUS JIP poskytuje i možnost nakoupit on-line prostřednictvím e-shopu PLUS JIP, kde je prezentován celý sortiment PLUS JIP čítající až 30 000 položek. Tato služba je určena pouze pro podnikatele/partnery PLUS JIP s platnou registrací.

Otevírací doba prodejen PLUS JIP vychází vstříc jednotlivým lokalitám, kde jsou obchody PLUS JIP umístěny. Otevírací doba PLUS JIP během státních svátků je ovlivněna platným zákonem a prodejny větší než 200 m2 musí mít zavřeno.

Pečivo, uzeniny, alkoholické nápoje, mražené zboží, zeleninu, ovoce, drogistické zboží a mnoho dalšího za přátelské ceny pořídíte v řetězci PLUS JIP. Extra výhodná nabídka a super ceny každý den na vás navíc čekají na stránkách akčního letáku PLUS JIP, který se těší na vaši pozornost na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Navštivte některou z více jak 140 prodejen PLUS JIP a zjistíte, že PLUS JIP je opravdu „váš dobrý obchod“.