Letáky KIK

Letáky KIK

Omlouváme se, ale pro KIK nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:KiK

Motto německé společnosti KiK je pevně zakotveno v názvu firmy, protože zní „Kunde ist König“. V češtině tento slogan zní „Zákazník je král“. Těmito třemi slovy se KiK řídí již několik desítek let, protože společnost KiK vznikla roku 1994 v Německu.

Sortiment KiK se zaměřuje na módu, bydlení, dekorace a potřeby do domácnosti. V regálech KiK nechybí ani produkty denní potřeby, jako jsou hračky, kosmetika a další. Nabídku KiK vyhledávají rodiny s dětmi, mladé maminky a především zákazníci, kteří rádi a levně nakupují. 

Při procházení regálů, stojanů a košů v prodejnách KiK narazíte nejen na velké množství atraktivních značek, ale i širokou škálu vlastních značek KiK:

  • Janina – móda pro dámy ve velikostech 36 až 48
  • Janina curved – kolekce pro dámy preferující velikosti 48 až 54
  • XMAIL – móda pro muže
  • Kiki & Koko – oblečení pro menší děti
  • Y.F.K. – kalhoty, trička, mikiny, plavky, tílka i spodní prádlo pro kluky a holky
  • Ergee – výbavička pro miminka
  • ALL ACC Accessory – doplňky pro muže a ženy (čepice, šály, boty, tašky atd.)
  • Identic Nature – kolekce myslící na celou rodinu se orientuje na pohodlné domácí oblečení či praktické pomocníky do domácnosti

Levné nákupy v KiK uspokojí poptávku na jaře, v létě, na podzim i v zimě, a to za opravdu výhodné ceny. Levné nákupy v KiK jsou podpořeny speciálními akcemi, výprodeji a akčním letákem KiK. Akční leták KiK nejen informuje o tom, že „KiK je sympatický, chytrý a dobrý“, ale je plný aktuálních a sezónních slev. Akční leták KiK je vyvěšen i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Společnost KiK je známá nejen v Německu, ale i v dalších zemích, jako jsou Rakousko, Slovinsko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Polsko, Nizozemí, Itálie, Rumunsko a Bulharsko. Do České republiky firma KiK expandovala v roce 2007 a aktuálně se pyšní více jak 200 obchody. Prodejny KiK prochází modernizací, kdy se z klasického červeného modelu přechází na moderní stříbrnou. Přestavba se zaměřuje i na samotnou prezentaci zboží, která má být atraktivní a přehledná. Otevírací doba prodejen KiK je individuální.

Firma KiK myslí na budoucnost a jedná udržitelně. Mezi projekty, které se odráží v odpovědnosti KiK, jsou opakovaně použitelné tašky, energeticky úsporné LED osvětlení či využívání efektivnějších lithium-iontových baterií v paletových vozících v logistických centrech KiK.

„40 % našich zákazníků přichází každý týden. Za 800 Kč se oblečete od hlavy k patě,“ vzkazuje KiK ČR, kterou si oblíbili zákazníci napříč republikou. Dekorace, obuv, hračky, oblečení, bytový textil a mnoho dalšího končí v nákupních košících nakupujících. Levné nákupy v KiK jsou podpořeny akcemi, výprodeji a nabídkou akčního letáku KiK. Pestrý akční leták KiK lze prozkoumat i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.