Letáky HONOR

Letáky HONOR

Omlouváme se, ale pro HONOR nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:HONOR

Inovace, kvalita a služby, tento trojlístek je pro HONOR klíčový. Společnost HONOR se opírá o 6 výzkumných a vývojových center a více jak 100 inovativních laboratoří, aby se mohla řadit mezi přední světové poskytovatele chytrých zařízení. Cílem společnosti HONOR je stát se globální ikonickou technologickou značkou a vytvářet nový inteligentní svět pro každého.

Společnost HONOR byla založena v roce 2013 a velmi rychle se stala průkopníkem mnoha průlomových technologií s prvotřídním zázemím. Kvalita výrobků značky HONOR je pro společnost velice důležitá, proto každý chytrý telefon HONOR podléhá přísné kontrole kvality a před uvedením na trh musí projít více než 400 produktovými testy a vyhovět více než 20 (záleží na konkrétní produktové řadě) globálním certifikačním normám.

Portfolio značky HONOR se dělí na:

  • Mobilní telefony
  • Notebooky
  • Nositelná zařízení – hodinky
  • Audio – sluchátka

Potřebujete-li poradit s nákupem zboží značky HONOR, je vám k dispozici bezplatná zákaznická linka HONOR a on-line podpora v podobě Live Chatu. Obě možnosti HONOR jsou otevřeny od pondělí do pátku v rozmezí 9:00 až 18:00 hodin (kromě státních svátků). Inspiraci a rady přináší i blog HONOR či praktické novinky HONOR.

Toužíte po výhodách a bonusech? Přihlaste se do HONOR KLUBu a sbírejte věrnostní body. Čeká tu na vás i celá řada lákavých soutěží o výrobky značky HONOR. HONOR KLUB můžete mít i ve svých chytrých mobilních telefonech, a to díky aplikaci HONOR KLUB. Novou verzi aplikace lze stáhnout na Google Play. Další balíček akčních nabídek a slev najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, kde na vás čekají stovky akčních letáků.

Společnost HONOR vznikla v prosinci 2013 a v současnosti působí na více než 100 trzích. Hned první rok (tedy 2014) uvedla společnost HONOR na trh smartphone HONOR 6 (finský trh), HONOR 4X a HONOR 3C (malajský trh). Do České republiky značka HONOR pronikla v roce 2015. V současnosti společnost HONOR disponuje více jak 3 000 servisními centry, 9 regionálními call centry a pod její křídla spadá více jak 13 000 zaměstnanců. HONOR myslí i na přírodu. Od roku 2022 využívá HONOR tzv. zelený cyklus ve všech fázích a každodenní produkci, a to od výroby, přes balení, až po zpracování odpadu.

Chytré mobilní telefony, sluchátka, notebooky či hodinky značky HONOR nakupují spokojení zákazníci již od roku 2013. Kvalita, inovace a služby, jakou jsou záruční informace, oprava s doručením či vzdálená diagnostika řadí značku HONOR mezi přední světové poskytovatele chytrých zařízení. Akce nejen na chytrá mobilní zařízení najdete v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iletaky.cz.