Letáky Pepco


PEPCO

Obchodní řetězec PEPCO si zákazníci zamilovali díky široké škále oblečení pro celou rodinu, dekorací a výrobků do domácnosti za nízké ceny. Již dnes sice působí PEPCO v sedmnácti evropských zemích, ale snem PEPCO je stát se největší, nejlepší, nejlevnější a nejznámější značkou obchodů pro rodinu a domácnost v Evropě.

Zboží v PEPCO se dělí do několika základních kategorií:

  • Dětské – oblečení, hračky, výbava a péče o miminka
  • Dámské – oblečení, obuv, doplňky, spodní prádlo
  • Pánské – oblečení, doplňky a příslušenství, spodní prádlo
  • Domov – dekorace, elektronika, koupelna, kuchyň a jídelna, papírenské zboží, sezónní produkty, textil, úklid

I když je řetězec PEPCO oblíbený především pro nízkou cenu zboží, neznamená to, že se tento fakt odrazí na kvalitě. Všechny výrobky, které lze v obchodech PEPCO koupit, musí splňovat definované normy. Tým, jenž kontroluje bezpečnost, použitelnost a kvalitu, se skládá z více než deseti odborníků. „Dobrá kvalita za příznivou cenu,“ tak zní zásada PEPCO.

Již tak levné nákupy v PEPCO mohou být ještě výhodnější, stačí, když budete sledovat výprodeje, speciální akce, a především akční leták PEPCO. Na stránkách akčního letáku PEPCO najdete desítky výhodných a sezónních nabídek. Abyste v PEPCO ušetřili nejen peníze, ale i čas, můžete si akční leták PEPCO prostudovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

V PEPCO se vyplatí nakupovat z mnoha důvodů. Vedle vždy nízkých cen poskytuje PEPCO širok výběr výrobků pro rodinu i domácnost a možnost vrátit zboží do 30 dnů v libovolném obchodě PEPCO na území České republice. Velkým lákadlem je i blízkost obchodů PEPCO, protože v ČR se nachází více než 200 prodejen PEPCO. Otevírací doba PEPCO je individuální. Otevírací doba PEPCO během státních svátků se musí řídit platným zákonem.

Během nákupu v prodejně PEPCO lze využít i několik praktických služeb, a to dobíjení mobilních telefonů, mezinárodní dobíjení mobilních telefonů Jump TOP Up! a elektronické dobíjecí karty. S výběrem zboží či doplňkových služeb vám rád poradí přátelský personál. Odpovědi na vaše otázky poskytnou školení operátoři na Zákaznickém servisu PEPCO, který je v provozu od pondělí do pátku od 10:00 do 16:00 hodin.

Historie PEPCO se začala psát v Polsku v roce 1999, kdy byly položeny základy pro síťový byznys. Během následující let si levné nakupování oblíbili zákazníci v sedmnácti evropských zemích (Polsko, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Bulharsko, Itálie, Srbsko, Španělsko, Rakousku a nově Německo a Řecko). Česká republika se do rodiny připojila roku 2013. PEPCO je maloobchodní značkou a patří do společnosti PEPCO GROUP, stejně jako Poundland nebo Dealz.

Plavky, čepice, tepláky, svíčky, hrnečky, dekorace a mnoho dalšího nakupují dnes a denně zákazníci prodejen PEPCO za velmi příznivé ceny. Ušetřete ještě více a prohlédněte si akční leták PEPCO na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.