Letáky ZEMAN maso-uzeniny


ZEMAN maso-uzeniny

Čerstvé maso, voňavé uzeniny a prvotřídní lahůdky, to jsou hvězdy specializované sítě řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny. Svůj nákup navíc můžete doplnit křupavým pečivem a ve vybraných prodejnách zbožím z teplého pultu. Veškerá nabídka v prodejnách ZEMAN maso-uzeniny je čerstvá, a to díky dennímu závozu z mateřského závodu.

Dlouholetá tradice a vlastní výrobní závody jako garance kvality a čerstvosti jsou hlavní domény společnosti ZEMAN maso-uzeniny. Ve více jak 100 prodejnách napříč Českou republikou sežene tradiční české výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií, což se odráží nejen na prvotřídní kvalitě, ale i přijatelné ceně.

Mateřský výrobní závod společnosti ZEMAN maso-uzeniny se nachází v Příbrami a jsou zde zpracovávány především suroviny od českých chovatelů a výrobců. Aby měla společnost ZEMAN maso-uzeniny maximální kontrolu nad kvalitou produktů, jenž putují co nejkratší cestou do jednotlivých prodejen ZEMAN maso-uzeniny, zajišťuje mateřský závod celkový proces zpracování jatečního kusu, a to porážka, bourání, výroba a logistika.

Prodejny ZEMAN maso-uzeniny kromě klasické nabídky, jako jsou například vepřová, hovězí a kuřecí masa, droby, párky, klobásy, šunky, uzená masa či pomazánky, nabízí i celou řadu specialit a zboží v akci. Podzim a zima se většinou odehrávají v duchu zabijačkových hodů. Ochutnat můžete i teplé uzené z domácí udírny ZEMAN maso-uzeniny. Krkovička, kýta, bůček a další pochoutky jsou uzené na bukovém dřevě podle tradičních postupů. Řeznictví i přes své přijatelné ceny nezapomnělo na pravidelný akční leták ZEMAN maso-uzeniny. Na akčním letáku ZEMAN maso-uzeniny jsou přehledně vyobrazeny výhodné ceny včetně konkrétních slev. Velkým lákadlem je i kolonka „super akce“ či „víkendová akce“. Akční leták ZEMAN maso-uzeniny, který na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, je navíc skvělou inspirací, pokud nevíte, co uvaříte na večeři.

Historie společnosti sahá až do roku 1897, kdy Alois Schneider začal budovat rodinou tradici řeznictví. Následovalo období úspěchů i nezdarů. První novodobá prodejna a výrobna uzenin byla otevřena roku 1991 v Plzni. Posledním největším vývojovým mezníkem bylo rozdělení společnosti na specializovanou maloobchodní síť prodejen ZEMAN maso-uzeniny, a.s. a výrobní část Uzeniny Příbram, a.s.. Aktuálně můžete nakupovat nejen ve více než 100 prodejnách ZEMAN maso-uzeniny, ale i prostřednictvím e-shopu.

Otevírací doba prodejen ZEMAN maso-uzeniny není jednotná. Ve většině případů se otevírací doba ZEMAN maso-uzeniny ve všední dny pohybuje přibližně od 7:00 do 18:00/19:00 hodin, sobotní otevírací doba ZEMAN maso-uzeniny je zkrácená a v neděli je v ZEMAN maso-uzeniny zavřeno. Před návštěvou vámi vybrané prodejny ZEMAN maso-uzeniny je proto vhodné, zjistit si konkrétní otevírací dobu. Během státních svátků se prodejny ZEMAN maso-uzeniny řídí platným zákonem.

Čerstvé maso a výrobky z něj za příznivou cenu s důrazem na kvalitu, tak charakterizuje svoji nabídku specializovaná síť řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny. Extra výhodné nabídky prezentuje řeznictví ZEMAN maso-uzeniny prostřednictvím akčního letáku ZEMAN maso-uzeniny, který před svým nákupem můžete prostudovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Mezi vyhledávané produkty patří prvotřídní vepřové, hovězí a kuřecí maso, šunka, klobásy, sekaná, pomazánky, saláty, salámy atd.