Letáky ALPINE PRO

Letáky ALPINE PRO

Omlouváme se, ale pro ALPINE PRO nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:ALPINE PRO

Českou společnost ALPINE PRO, a.s., která se soustředí na výrobu a distribuci sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi, založili Václav Hrbek a Vladislav Fedoš v roce 1998. V současnosti se ALPINE PRO pyšní i označením „oficiální partner Českého olympijského týmu 2009–2024“ a je značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchisových prodejců v oblasti outdoorových aktivit.

V kamenných prodejnách a na e-shopu ALPINE PRO si vyberou ženy, muži i děti. Zboží je roztřízeno do základních kategorií oblečení, obuv, doplňky a příslušenství. Nechybí ani speciální položky, jako je kempingové vybavení, novinky a Dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč. Velmi oblíbené jsou kolonky „Výprodej“ a „Výhodná cena“.  Akční zboží je možné objevit i v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Bezesporu se vyplatí být členem věrnostního programu ALPINE PRO. ALPINE PROgram nabízí řadu výhod:

  • Uvítací voucher – 100 Kč ihned po registraci
  • Výhodné ceny – na vybrané produkty
  • Sbírání bodů – za každý nákup získáváte body, které lze směnit za Bonusové vouchery
  • Exkluzivní nabídky – speciální nabídky a pozvánky na lákavé akce
  • Speciální členský účet – registrací získáte přehled o svých nákupech, bodech i účtenkách

Zvláštní pozornost je věnována olympijské kolekci ALPINE PRO. Všichni milovníci olympijských her mohou fandit stylově. Olympijská kolekce ALPINE PRO skrývá limitovanou nabídku funkčních i bavlněných trik, mikin, ponožek, čepic a dalších doplňků.

ALPINE PRO myslí nejen na samotný nákup, ale i následnou péči a údržbu. Každý výrobek ALPINE PRO je vybaven štítkem s podrobným popisem složení materiálu a návodem na ošetření. Po přečtení se dozvíte jak oblečení, boty či doplňky prát, bělit, žehlit, chemicky čistit a sušit.

Sportovní a outdoorové oblečení, vybavení a obuv pod registrovanou značkou ALPINE PRO seženete nejen v e-shopu ALPINE PRO, ale i v největší sítí autorizovaných prodejen a franchisových prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Prodejny ALPINE PRO lze navštívit nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Bukurešti. Otevírací doba ALPINE PRO prodejen je individuální.

Bundy, trika, vesty, boty, kalhoty či svetry vhodné na sportovní a outdoorové aktivity nakupují zákazníci ALPINE PRO, a to jak v e-shopu ALPINE PRO, tak v kamenných prodejnách ALPINE PRO. Široký výběr sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi je doplněn o speciální olympijskou kolekci. Výhodný nákup podporují nejen výprodeje, ale i věrnostní ALPINE PROklub a akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.