Letáky Kaufland


Kaufland

Společnost Kaufland svým mottem „Moje první volba“ dává jasně najevo, že zákazníci budou s nákupem v prodejnách Kaufland vždy spokojeni. Tuto potřebu uspokojuje nejen širokou nabídkou zboží, ale i vlastními značkami zaručující kvalitu a různé akce:

 • Crazy Wolf – energetické nápoje
 • Cultura Vini – kvalitní vína z celého světa
 • K-Favorites – výběrové pochoutky slibující gurmánský zážitek
 • K-Free – výrobky bez lepku a laktózy
 • K-to go – jídla prakticky zabalená a ideální na cesty, do kanceláře či jednoduše s sebou
 • K-Mistři od fochu – maso a uzeniny nejvyšší kvality pocházející z vlastního masozávodu Kauflandu a od prověřených dodavatelů
 • K-Bio – tyto produkty neobsahují barviva, zvýrazňovače chuti, umělá aromata a vyhovují přísným směrnicím EU
 • K-Classic – alternativa ke značkovým produktům za diskontní ceny
 • K-Jarmark – tuto řadu ocení milovníci českých výrobků a chutí
 • K-take it veggie – hledáte jídlo bez masa? K-take it veggie ocení všichni vegetariáni a vegani
 • Pivo Bruncvík – zlatavý mok, krémová pěna a osvěžující hořká chuť, to je pivo Bruncvík za dostupnou cenu

Tím ale výčet značek Kaufland nekončí. V regálech naleznete i Countryside®, Hip&Hopps®, Kaufland mobil, Kidland®, Kuniboo®, Liv&Bo®, MyProject®, Newcential®, Oyanda®, Passenger®, Spice&Soul®, SWITCH ON®, Talentus®, Townland® a bevola®.

Výhodné ceny a různé akce slibují nejen na vlastní značky společnosti Kaufland, ale i akční letáky Kaufland, který vycházejí vždy ve středu a platí následující týden. Novým akčním letákem Kaufland v elektronické podobě si můžete prolistovat vždy den předem, a to jak na webu Kaufland, tak na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

To ale není jediná možnost, jak se k akční nabídce Kaufland dostat. Nejnovější slevy, akce, akční letáky, věrnostní karta, vyhledávač prodejen, on-line kuchařka, nákupní seznam a mnoho dalšího v sobě skrývá mobilní aplikace Kaufland, kterou lze stáhnout na Google Play či v App Store. Aktivujete-li si digitální verzi své věrnostní karty Kaufland Card, budete moci pohodlně sbírat body za své nákupy, soutěžit o hodnotné ceny, získávat kupóny na míru, a dokonce využívat skenování K-Scan a zjednodušit si nakupování na maximum.

Otevírací doba prodejen Kaufland uspokojí všechny nakupující, protože je velmi přátelská, a to od pondělí do neděle. Časy u jednotlivých poboček se ovšem mohou lišit, proto je dobré zkontrolovat konkrétní prodejnu, více najdete na AkcniCeny.cz. Zákon č. 223/2016 Sb. o prodejní době v maloobchodě (plocha prodejen nad 200 m2) ovlivňuje od roku 2016 i Kaufland a nařizuje mu mít o státní svátcích zavřeno. Konkrétně se jedná o dny 1.ledna, na Velikonoční pondělí (pohyblivý svátek), 8. května, 28. září, 28. října, 24. prosince (od 12:00 do 24:00), 25. prosince a 26. prosince.

V roce 2018 oslavil Kaufland své padesáté výročí. V roce 1968 byla v Backnangu otevřena první prodejna se jménem „Handelshof" a rozloze 1 200 m2. O šestnáct let později vznikla první velkoplošná samoobslužná prodejna Kaufland v Neckarsulmu s rozlohou 15 000 m2. Historie Kauflandu v České republice se začala psát v Kladně v roce 1998. Nyní se Kaufland pyšní více jak 130 prodejnami napříč Českou republikou. K těm nejnovější patří (již druhá) pobočka v Olomouci nabízející moderní technologie a zboží od regionálních dodavatelů.

Kaufland se snaží vycházet svým zákazníkům maximálně vstříc, a rozhodl se spojit síly s on-line supermarketem Košík.cz, kde najdete vybraný sortiment privátních značek Kaufland. Stačí proto pouze kliknout a potraviny K-Jarmark, K-Free, K-Bio, K-Classic, K-Favourites či K-Take it Veggie a výrobky kosmetické řady bevola jsou na cestě k vám domů.

Akční letáky Kaufland čítají pestrou škálu zboží lákavé ceny. Nechybí tematická sekce. Například během adventu bezesporu oceníte stránky věnované vánočnímu pečení. Velmi oblíbený je i „Super kauf“ nabízející každý týden vybrané položky, jako jsou například sýry, pečivo, uzeniny či jogurty za bezkonkurenční ceny. Akční letáky Kaufland jsou opravdu štědré na množství výhodných nabídek, slev a akcí, pokud je chcete před návštěvou prodejny důkladně prozkoumat, navštivte AkcniCeny.cz či iLetaky.cz, kde najdete nový leták Kaufland vždy s denním předstihem.