Letáky Vítkovice Tours

Letáky Vítkovice Tours

Omlouváme se, ale pro Vítkovice Tours nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:Vítkovice Tours

„Jednička na Chorvatsko,“ to je cestovní kancelář Vítkovice Tours, která se specializuje na dovolenou na Jadranu (Chorvatsko, Černá Hora), a to již od roku 1991. Cestovní kancelář Vítkovice Tours si zákazníci oblíbili především pro její širokou síť delegátů, kteří jsou jim v pobytových místech v Chorvatsku a Černé Hoře plně k dispozici.

Historická linka Vítkovice Tours čítá několik výrazných bodů. CK Vítkovice Tours byla zakládajícím členem Asociace cestovních kanceláří a je pojištěna proti úpadku. Cestovní kancelář Vítkovice Tours je spolu s VIAMARE, VVT a Kovotour plus součástí TRAVEL FAMILY s.r.o., která patří mezi sedm největších cestovních kanceláří v České republice.

Rodina specialistů na dovolenou Travel Family se pyšní nejen spojením tradičních a oblíbených českých značek, ale i bohatou historií, pestrým výběrem destinací a stabilitou.

Nabídka zemí, kam se můžete s CK Vítkovice Tours a Travel Family vypravit, je velmi široká. Kromě favoritů v podobě Chorvatska a Černé Hory seznam čítá i země Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Itálie, Kypr, Maďarsko, Malta, Polsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko a Turecko.

CK Vítkovice Tours se můžete ubytovat v hotelech, penzionech, kempových domech, soukromých vilách, studiích i apartmánech. Záleží pouze na vaší volbě. S CK Vítkovice Tours si užijete luxusní dovolenou, all inclusive hýčkání, dovolenou za pár kaček, lázně, wellness i dovolenou na lyžích.

Ovlivňuje výběr vaší dovolené slevová a akční nabídka? CK Vítkovice Tours přináší nejen oblíbené a tradiční Last Minute a First Minute, ale i zvýhodněné nabídky dovolené pro zaměstnance partnerských firem a organizací. Nechybí ani Klub věrného zákazníka Travel Family. Členové Klubu věrného zákazníka Travel Family mohou čerpat až 3% slevu z katalogových cen. Další úsporu poskytují mimořádné slevové akce a akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Svoji vysněnou dovolenou můžete vybírat nejen v internetovém obchodě Vítkovice Tours, ale i v katalozích Travel Family či v kamenných pobočkách prodejců Travel Family napříč Českou republikou. Využít lze i klientské linky Travel Family, která je v provozu od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin.

Dovolenou od cestovní kanceláře Vítkovice Tours je možné věnovat, a to prostřednictvím dárkového poukazu Travel Family v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč, 2 000 Kč nebo 5 000 Kč. Pokud vám tyto částky nevyhovují, zvolte si vlastní hodnotu poukazu Travel Family.

Dovolená na lyžích, Chorvatsko plné dobrého jídla a povalování v plavkách či pohoda s knihou v ruce v Česku i na Slovensku, to a mnohem více nabízí svým zákazníkům cestovní kancelář Vítkovice Tours patřící do rodiny Travel Family. Vyberte si zájezd se slevou, prozkoumejte akční letáky na AkcniCeny.cz či iLetaky.cz a vychutnejte si zájezd za tu nejlepší cenu.